Wolkop Adam Wolny

Zajmujemy się wykonywaniem prac blacharsko-lakierniczych już od 1992 roku!

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Obotrycka 14b, 71-684 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wolkop Adam Wolny

Informacje

Opis działalności
W Wolkop zajmujemy się świadczeniem usług blacharsko-lakierniczych i z zakresu mechaniki pojazdowej już od 1989 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie, a założycielem jest Adam Wolny. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Wolkop zajmujemy się wykonywaniem usług blacharsko-lakierniczych już od ponad trzech dekad. Dysponujemy profesjonalną kabiną lakierniczą. Od kilku lat oferujemy także profesjonalne poliuretanowe powłoki zabezpieczające stosowane w zabezpieczaniu przestrzeni ładunkowych oraz zewnętrznie nadwozi pojazdów Off Road.

Pracujemy na produktach LINE-X, czyli najwyższej jakości poliuretanowych natryskowych warstwach ochronnych, które całkowicie chronią przed rdzą i korozją poprzez stworzenie hermetycznej i wodoszczelnej tekstury.

Oferujemy profesjonalne naprawy z wykorzystaniem ramy geometrycznej, lakierujemy w profesjonalnej kabinie lakierniczej lakierami wodorozcieńczalnymi firm PPG, RM, farby dorabiamy na własnej mieszalni lakierów.

Dokonujemy regulacji geometrii kół. Wykonujemy naprawy mechaniczne podwozi, silników, zespołów napędowych, zawieszeń. Konserwujemy podwozia i przestrzenie zamknięte.

Współpracujemy z kilkoma firmami ubezpieczeniowymi w zakresie kompleksowej obsługi napraw pokolizyjnych. Wykonujemy opisy i oceny techniczne pojazdów.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej, gdzie znaleźć można więcej informacji na temat oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń