Dr Thiel Polska. Siatki i plandeki na kontenery.

Plandeki i siatki do używania w najtrudniejszych warunkach

Ochrona środowiska
os. Kasztanowe 16, 70-895 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 349 531
Adres korespondencyjny
os. Kasztanowe 16, 70-895 Szczecin zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Dr Thiel Polska, czyli przedstawiciele niemieckiej firmy Dr Thiel GmbH ma swoją siedzibę w Szczecinie i zajmuje się sprzedażą osłon przeznaczonych do przyczep, pojazdów oraz kontenerów. Spółka działa od 2013 roku i zaopatruje klientów w rozwiązania ze stałej oferty oraz produkowane na wymiar.
Produkty i usługi
Osłony służące do zabezpieczenia ładunków muszą spełniać rygorystyczne normy jakościowe. Decydując się na zakup produktów z oferty Dr Thiel Polska zyskują Państwo pewność, że zakupione osłony będą przez długi czas służyły do wybranych celów. Dzieje się tak, ponieważ produkowane są z najlepszych jakościowo materiałów i dostosowane są do konkretnych zadań. Takim przykładem są plandeki do wysokich temperatur oraz wodoszczelne plandeki do samochodów dostawczych i kontenerów. W ofercie znajdują się również:
-plandeki przepuszczające powietrze
-siatki taśmowe
-siatki oddzielające przestrzeń ładunkową
-plandeki na kontenery
-siatki na skrzynie ładunkowe
-plandeki rolkowe
-plandeki do małych gabarytów
-siatki do małych gabarytów

Montaż siatek i plandek ułatwiają liczne akcesoria z oferty Dr Thiel Polska. Są wśród nich linki, pierścienie i węże gumowe, pasy transportowe, a także spinki, haki i klamry. W ofercie firmy można też znaleźć specjalne workido przechowywania azbestu, pałąki do kontenerów oraz tabliczki ostrzegawcze do tych konstrukcji. Ofertę uzupełniają siatki ochronne, przesłony na ogrodzenia oraz przesłony do pomieszczeń. Na klientów czekają m. in. płoty tenisowe, siatki budowlane do rusztowań oraz osłony przed owadami i zimnem.

Wymienione informacje o Dr Thiel Polska to nie wszystko czego można się dowiedzieć o ofercie firmy. Po więcej danych dotyczących poszczególnych produktów najlepiej wejść na stronę internetową, gdzie składane są też zamówienia. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe