Pinokio Zakład stolarski Paweł Zawendowski

Tradycyjne i nowoczesne stolarstwo

Stolarze
pl. Brama Portowa 70-225 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
(9 opinii) napisz opinię
Pinokio Zakład stolarski Paweł Zawendowski
pl. Brama Portowa 70-225 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
NIP
5971635376
Telefon
Pinokio Zakład stolarski Paweł Zawendowski

Informacje

Opis działalności firmy Pinokio Zakład stolarski Paweł Zawendowski w Szczecin
Zakład stolarski Pinokio, którego właścicielem jest Paweł Zawendowski, znajduje się w Szczecinie. Od 2010 roku zajmuje się wykonywanie schodów, zabudowy kuchennej, stolarstwem meblowym dla osób prywatnych oraz klientów komercyjnych.
Produkty i usługi
Jednym z podstawowych profili działalności zakładu stolarskiego Pinokio jest stolarstwo meblowe. Meble wykonywane są zarówno z litego drewna różnych gatunków, jak i wytrzymałych płyt MDF oraz płyt meblowych. Dla zachowania estetycznego wyglądu w zakładzie wykonywane jest też akrylowanie, lakierowanie, laminowanie oraz fornirowanie. Szczególne miejsce w ofercie zakładu zajmują meble wykonane z litego drewna, które nie tylko doskonale się prezentują, ale umożliwiają także zastosowanie specjalnego wykończenia.

Do głównych obiektów stolarstwa meblowego wytwarzanych w zakładzie należą zabudowy kuchenne. Poza nimi Pinokio wykonuje:
- krzesła,
- łóżka,
- stoły,
- kanapy,
- komody,
- biurka.

Na miejscu wykonywana jest również stolarka okienna i drzwiowa na wymiar. W ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, w stylu klasycznym i nowoczesnym, z wyszukanymi zdobieniami, bądź eleganckimi dodatkami. Stanowić one będą doskonałą wizytówkę każdego domu.

Ponadto zakład projektuje i wykonuje samonośne schody drewniane różnych typów oraz drewniane nakładki - stopnice, cokoły, poręcze - do konstrukcji betonowych. Na życzenie klientów schody mogą być dodatkowe zdobione lub uzupełnione elementami dekoracyjnymi.

Ofertę uzupełniają ergonomiczne i komfortowe ogrody zimowe, a także jachty drewniane wykonywane według indywidualnego projektu klienta.

Z szerszą ofertą, a także przykładowymi realizacjami klienci mogą zapoznać się na stronie internetowej zakładu stolarskiego.

Oprócz tego są zaproszeniu do odwiedzenia siedziby zakładu w Szczecinie.
Zasięg działania
Firma Pinokio Zakład stolarski Paweł Zawendowski z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
E
Ela
Nie polecam pseudo stolarza Pawła Zawendowskiego!
O
Oszukana
Przestrzegam przed nieuczciwym, złym człowiekiem Pawłem Zawendowskim. Wychwala się jakim to jest wybitnym mistrzem stolarstwa. Tym czasem jest zacofanym, stosującym stare rozwiązania partaczem. Długo by pisać o całej sytuacji. Nie odebrałam mebli które wykonał, wolałam stracić 6 tys zaliczki niż patrzeć na to partactwo które wykonał. Do tego lustra uszkodził mi wszystkie lustra o wartości 3 tys złotych. Nie zabezpieczył ich w swojej paskudnej śmierdzącej stolarni. Wszystkie lustra nadają się do kosza. Uważajcie na tego dziwaka.
R
Ron
Profesjonalne wykonanie i dobra współpraca.
N
Norbi
Solidna i uczciwa firma. Godna Polecenia.
N
Natalia
Profesjonalizm i dobre doradztwo. Bardzo dobry kontakt z klientami. Polecam.
A
aleks
Profesjonalizm w dobrej cenie. Dziękuję za wykonaną pracę.
A
Arek
super stolarz . zna się na rzeczy . polecam
Z
Zygmunt
Polecam, pełen profesjonalizm.
F
Fiolek
bardzo uczciwa i solidna firma. Szczerze polecam.

Słowa kluczowe

sofy,
okna,