Gabinet Weterynaryjny Tomasz Kozłowski

Specjalistyczna opieka weterynaryjna

Lecznice weterynaryjne
ul. Pokoju 42a, 71-739 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet Weterynaryjny Tomasz Kozłowski
ul. Pokoju 42a, 71-739 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Gabinet Weterynaryjny Tomasz Kozłowski

Informacje

Opis działalności firmy Gabinet Weterynaryjny Tomasz Kozłowski w Szczecin
Gabinet weterynaryjny, którego właścicielem jest Tomasz Kozłowski, funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Szczecinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Specjalnością zakładu jest leczenie zwierząt.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest leczenie zwierząt. Gabinet weterynaryjny zajmuje się diagnostyką i profilaktyką zarówno zwierząt małych, jak i dużych. Do podstawowych czynności wykonywanych przez weterynarza należą przede wszystkim szczepienia ochronne psów, kotów oraz sterylizacja suk i kotek. W zakres obowiązków lekarza wchodzi też kastracja kotów, diagnostyka ciąży, a także pomoc poporodowa. Opieka weterynaryjna obejmuje również między innymi:

- czyszczenie uszu,
- chipowanie,
- paszporty dla zwierząt,
- usuwanie zębów,
- obcinanie pazurów,
- szczepienia przeciw wściekliźnie,
- zwalczanie pasożytów.

Lekarz zajmuje się także antykoncepcją suk i kotek, przeprowadzaniem badań usg, wykonywaniem badania koczu i kału u zwierząt, a także usuwaniem kamienia nazębnego u psów i kotów. Dodatkowo lecznica przeprowadza zabiegi chirurgiczne na tkankach miękkich, usuwa guzy, torbiele oraz leczy choroby jamy ustnej. Weterynarz pomaga także w doborze odpowiedniej diety i specjalistycznej karmy dla pupila. Uzupełnieniem działań jest diagnostyka i leczenie zmian skórnych, badania bakteriologiczne, wymazy oraz wizyty w domu pacjenta.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Gabinet Weterynaryjny Tomasz Kozłowski z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
drawski, goleniowski, Gorzów Wielkopolski, gryficki, gryfiński, kamieński, kołobrzeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, Szczecin, Świnoujście

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

usg,