Jedzie catering Catering dla szkół przedszkoli i firm

Catering dla firm, szkół, przedszkoli oraz na imprezy okolicznościowe

Catering
ul. Pokoju 48, 71-803 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jedzie catering Catering dla szkół przedszkoli i firm

Informacje

Opis działalności
Najlepszy catering w Szczecinie zapewnia firma Jedzie Catering. Od ponad dekady przedsiębiorstwo przygotowuje wyjątkowe dania kuchni polskiej i światowej, które są następnie dowożone na wskazane miejsce. Doświadczeni kucharze gotują smaczne i sycące dania, które są idealnie doprawione. Jedzenie powstaje zawsze z najlepszych jakościowo składników, co jest szczególnie ważne w przypadku żywienia dzieci.
Produkty i usługi
Jedzenie powinno dobrze smakować i zapewniać odpowiednie wartości odżywcze, dlatego kucharze pracujący dla Jedzie Catering korzystają z najlepszych składników, takich, jak mięsa, warzywa i owocowe, starannie je ze sobą łączą i dobrze przyprawiają. Oczywiście inaczej smakują dania dostarczane jako posiłki regeneracyjne, a inaczej obiady do szkół i przedszkoli. Każdego dnia obowiązuje inne menu, a ponadto firma realizuje zamówienia na catering na imprezy i na spotkania firmowe. Oferta obejmuje:
-catering na chrzciny,
-catering na pierwszą komunię,
-catering na szkolenia,
-catering na konferencje.

W menu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ gotowane są potrawy mięsne, wegetariańskie i bezglutenowe. Są wśród nich zupy smakujące każdemu, np. pomidorowa i takie główne dania jak pierogi, smażone ryby, klopsiki i kotlety schabowe. W menu nie brakuje również makaronów, dań azjatyckich i filetów z piersi kurczaka. Każdego dnia szef kuchni proponuje nowe dania, ale dostępna jest też lista stałych potraw. Do każdego dania głównego można wybrać dodatki, np. ryż, ziemniaki i świeże surówki. W ramach kompleksowej oferty sprzedawane są też napoje, ciasta i śniadania. Na ten najważniejszy posiłek polecane są jajecznice z kurkami albo szczypiorkiem, zestawy angielskie z jajkami sadzonymi, kiełbaskami i fasolką, a także racuchy, tosty i parówki z wody.

Zupy i drugie dania można zamówić pojedynczo lub w zestawie, co jest atrakcyjne cenowo.

Jeśli chcą Państwo poznać pełne menu, to najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie strony internetowej Jedzie Catering albo firmowej Facebooka. Zamówienia można składać telefonicznie.Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń