Clean-Stal-Eco Arkadiusz Mysona

Rozbiórki szklarni, garaży, komórek i innych obiektów

Złom i surowce wtórne
ul. prof. Szafera 74/24, 71-245 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Clean-Stal-Eco Arkadiusz Mysona

Informacje

O nas
Clean Stal Eco to ekologiczna i żetelna firma. Odbieramy i skupujemy złom, stali, metale kolorowe. Demontujemy konstrukcję stalowe, magazyny, systemy grzewcze, garaże, szklarnie i wszelkiego rodzaju obiekty użytkowo gospodarcze
Odbieramy maszyny do utylizacji, sprzęt elektroniczny, wszystko zgodnie z kodami BDO. Dbamy o Środowisko i zadowolenie klienta.
Opis działalności
- Odbiór i skup złomu, metali kolorowych - Demontaż konstrukcji stalowych - Rozbiórka obiektów użytkowo-gospodarczych, - Utylizacja maszyn, sprzętu elektronicznego, zgodnie z kodami BDO. Clean-Stal-Eco działa na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wiecej o nas na stronie www.clean-stal-eco.pl tel: 503 588 151
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i za konkurencyjną stawkę. Tak wykonuje usługi Clean-Stal-Eco. Firma podejmuje się nawet najtrudniejszych zleceń na prośbę osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Zajmuje się m.in. opróżnianiem pomieszczeń, w tym strychów, piwnic, całych mieszkań oraz lokali usługowych, magazynów, biur i sklepów. Clean-Stal-Eco prowadzi też prace rozbiórkowe i demontażowe, w tym oferuje:
-rozbiórki komórek,
-rozbiórki garaży,
-rozbiórki szklarni.

Odpady, takie jak gruz pozostały po demontażu jest wywożony firmowymi pojazdami. Firma oczyszcza też z gruzu, pozostałości farb i wapna oraz pyłu obiekty po remontach i pracach wykończeniowych. Służy również odbiorem odpadów samochodowych i przemysłowych. Za darmo przyjmuje opony, filtry olejowe, zużyte części samochodowe. Skupuje też samochody nadające się do kasacji oraz odbiera złom i sprzęt AGD.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o usługach wykonywanych przez Clean-Stal-Eco. Po więcej warto wejść na stronę internetową, zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe