Clean-Stal-Eco Arkadiusz Mysona

Rozbiórki szklarni, garaży, komórek i innych obiektów

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. prof. Szafera 74/24, 71-245 Szczecin zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Clean-Stal-Eco Arkadiusz Mysona

Informacje

Opis działalności
Clean-Stal-Eco to firma, której właścicilem jest Arkadiusz Mysona. Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Szczecinie, a działa na terenie województwa zachodniopomorskiego, m.in. w Pyrzycach, Świdwinie, Stargardzie, Gryfinie, Gryficach, Kamieniu Pomorskim, Policach oraz Szczecinku i Goleniowie. Zajmuje się sprzątaniem, rozbiórkami i odbiorem odpadów.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i za konkurencyjną stawkę. Tak wykonuje usługi Clean-Stal-Eco. Firma podejmuje się nawet najtrudniejszych zleceń na prośbę osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Zajmuje się m.in. opróżnianiem pomieszczeń, w tym strychów, piwnic, całych mieszkań oraz lokali usługowych, magazynów, biur i sklepów. Clean-Stal-Eco prowadzi też prace rozbiórkowe i demontażowe, w tym oferuje:
-rozbiórki komórek,
-rozbiórki garaży,
-rozbiórki szklarni.

Odpady, takie jak gruz pozostały po demontażu jest wywożony firmowymi pojazdami. Firma oczyszcza też z gruzu, pozostałości farb i wapna oraz pyłu obiekty po remontach i pracach wykończeniowych. Służy również odbiorem odpadów samochodowych i przemysłowych. Za darmo przyjmuje opony, filtry olejowe, zużyte części samochodowe. Skupuje też samochody nadające się do kasacji oraz odbiera złom i sprzęt AGD.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o usługach wykonywanych przez Clean-Stal-Eco. Po więcej warto wejść na stronę internetową, zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, pomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
G
Grzegorz
Fachowcy. Szklarnię zdemontowali w kilka godzin i nie pozostał po niej żaden ślad!
I
Ireneusz
Firma Clean-Stal-Eco to moim zdaniem najlepszy wybór, jeśli chodzi o rozbiórki budynków. Po pierwsze mają potrzebny sprzęt, po drugie szybko wykonują zlecenie, a po trzecie wywożą pozostałe po demontażu odpady, np. gruz. A wszystko to za konkurencyjną stawkę.

Słowa kluczowe