Rotombud

Duży wybór drzwi wejściowych i wewnętrznych

Drzwi
ul. Rapackiego 2d, 71-467 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Rotombud

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Rotombud, którą prowadzi Tomasz Klepuszewski, znajduje się w Szczecinie. Nieprzerwanie od 1998 roku sprzedaje, montuje i serwisuje stolarkę otworową. Gwarantuje produkty najwyższej jakości. Zaprasza do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Zakres działalności firmy Rotombud obejmuje dostarczanie, montowanie i serwisowanie produktów stolarki otworowej. Są to okna, drzwi, bramy oraz rolety. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.

W asortymencie znajdą Państwo drzwi wejściowe i wewnętrzne, w tym drzwi stalowe, przeciwpożarowe, a także aluminiowe. Wszystkie wyróżnia wysoka trwałość.

W sprzedaży są też okna PCV, okna drewniane, okna aluminiowe, czy okna dachowe z PCV bądź drewna o doskonałych pramatkach termoizolacyjnych.

Oferta obejmuje też rolety zewnętrzne, zapewniające skuteczną ochronę przed słońcem i owadami, a także rolety wewnętrzne, w tym żaluzje plisowane, rolety wolnowiszące, rolet dzień-noc.

Ponadto firma Rotombud ma w asortymencie:
- bramy przemysłowe,
- bramy garażowe,
- bramy rolowane,
- bramy segmentowe,
- zabudowy balkonów,
- witryny sklepowe,
- ścianki profilowe.
- fasady aluminiowe,
- oddzielenia przeciwpożarowe,
- nawiewniki.

Firma Rotombud podejmuje się też realizacji prac ogólnobudowlanych. W ramach tego oferuje ocieplanie budynków, renowację elewacji, kompleksowe remonty pomieszczeń, czy zabudowę poddaszy.

Firma Rotombud w Szczecinie zachęca do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń