Zakład Usług Kominiarskich Artur Miśkiewicz Kominiarz

Kominiarze
ul. Tulipanowa 5, 70-886 Szczecin zachodniopomorskie
(9 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(4)
(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Zakład Usług Kominiarskich Artur Miśkiewicz Kominiarz jest Kominiarze. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Zakład Usług Kominiarskich Artur Miśkiewicz Kominiarz, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: athur37@o2.pl lub telefon: 601 584...
Z przedstawicielem firmy Zakład Usług Kominiarskich Artur Miśkiewicz Kominiarz możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 70-886 Szczecin ul. Tulipanowa 5,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Zakład Usług Kominiarskich Artur Miśkiewicz Kominiarz znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
J
Jarosław
Na kominiarstwie znają się doskonale. Prace wykonują z dbałością o najmniejsze detale.
A
Artur
Profesjonalne usługi kominiarskie. Wszystkie prace szybko, sprawnie przeprowadzone. Polecam ten zakład.
W
Weronika
Polecam za profesjonalizm
J
Jan
Polacam!!! fachowa robota.
B
Beata
Polecam i będę! Dziękuję za montaż w mieszkaniu babci i za to, że nie oszukaliscie i nie naciagneliscie babci jak to próbowali inni kominiarze. Dzięki i pozdrawiam
C
Z
S
Czesław ze Szczecina
Super fachowcy, warto polecać, naprawiają rzeczy niemożliwe do wykonania.
K
Katarzyna
Dziękuję za szybką pomoc i wskazówki w trakcie budowy.
W
Z
S
Waldemar ze Szczecina
Jestem zadowolony z ich usług, solidna firma.
T
Tadeusz
Są drodzy, ale warto, na prawdę warto. Poprawiali u mnie źle wykonaną pracę przez innych pseudo fachowców i są na wysokim poziomie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.