"Autkogaz" S.C.

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Wernyhory 17, 71-240 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
NIP
5272097401
Telefon

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Autkogaz" S.C. jest Samochodowe instalacje gazowe. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (91) 48...
Firmę "Autkogaz" S.C. znajdziesz pod adresem 71-240 Szczecin ul. Wernyhory 17,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Autkogaz" S.C..

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
K
zadowolony klient
Jedni narzekają, że zbyt drogo, ale za solidną robotę warto zapłacić, co też zrobiłem. Zero problemów z instalacją, tylko standardowe przeglądy. Polecili mi znajomi i się nie zawiodłem. Gorąco Polecam instalacje LPG w tej firmie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.