Dermally Izabela & Nina Pęcherczyk s.c.

Usługi kosmetyczne w pełnym zakresie

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Wielkopolska 22/2, 70-451 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dermally Izabela & Nina Pęcherczyk s.c.
ul. Wielkopolska 22/2, 70-451 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8522655767
Telefon
Dermally Izabela & Nina Pęcherczyk s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Dermally Izabela & Nina Pęcherczyk s.c. w Szczecin
Przedsiębiorstwo Dermally oferuje usługi kosmetyczne. Siedziba działalności znajduje się w Szczecinie. Właścicielkami są Izabela i Nina Pęcherczyk, które zapraszają do kontaktu.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach chyba ciężko znaleźć kobietę, która chociaż raz nie skorzystałaby z wizyty w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Założenie hybrydy, maseczki upiększające czy zabiegi na ciało bez wątpienia stanowią idealny sposób na relaks i, co więcej wpływają na poprawę kondycji naszej skóry. Salon Dermally oferuje usługi kosmetyczne w pełnym zakresie. Działa w tym zakresie od kilku lat. W ofercie znajdują się między innymi:

- trychologia,
- dermapen,
- mezoterapia,
- wypełnianie kwasem hialuronowym,
- karboksyterapia,
- zabiegi na ciało,
- osocze.

Uzupełnieniem czynności kosmetycznych są peelingi chemiczne, zabiegi, które mają na celu pobudzenie wzrostu włosa oraz pedicure leczniczy, do którego należą usuwanie odcisków i opracowanie paznokci wrastających. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom Dermally gwarantuje profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są atrakcyjne ceny.

Więcej informacji otrzymają Państwo poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń