Łukasiewicz Robert Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Diagnostyka i leczenie ortopedyczne schorzeń kości oraz stawów

Ortopedzi
ul. Mickiewicza 6b, 78-200 Białogard zachodniopomorskie
(7 opinii) napisz opinię
Łukasiewicz Robert Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Mickiewicza 6b, 78-200 Białogard zachodniopomorskie
NIP
6652317306
Telefon
Łukasiewicz Robert Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Informacje

Opis działalności firmy Łukasiewicz Robert Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Białogard
Nazywam się Robert Łukasiewicz i prowadzę w Białogardzie, w województwie zachodniopomorskim, indywidualną praktykę specjalistyczną. Jestem lekarzem ortopedą. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem, w tym leczeniem chirurgicznym schorzeń oraz urazów układu kostno-stawowego.
Produkty i usługi
Mój gabinet prowadzę od 2004 roku. Działam jednocześnie w wielu obszarach ortopedii, zarówno w leczeniu urazów, jak i zwyrodnień. Udzielam specjalistycznej pomocy w bólach stawów wywołanych artrozą i reumatoidalnym zapaleniem stawów.

Można zgłosić się do mnie na konsultacje i po pomoc medyczną w sytuacji złamania kości, skręcenia lub zwichnięcia stawów, stłuczenia tkanek oraz kontuzji — uszkodzenia ścięgien, zerwania albo naderwania więzadeł. Przeprowadzam niezbędną diagnostykę, zapoznaję się z dokumentacją medyczną i opracowuję indywidualny plan leczenia oraz rehabilitacji, by zoptymalizować proces leczenia i dochodzenia pacjenta do pełnej sprawności.

Podejmuję się również leczenia schorzeń kręgosłupa związanych z dyskopatiami czy skoliozą. Udzielam pomocy w pozbyciu się bólu i dyskomfortu, które często im towarzyszą.

Wykonuję zabiegi iniekcji dostawowych i blokad przeciwbólowych. Przeprowadzam też zabiegi chirurgiczne, które pozwalają pacjentom na szybki powrót do zdrowia i sprawności.

Na konsultacje u mnie można umawiać się telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Łukasiewicz Robert Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska z lokalizacji: Białogard świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
Z
Z
B
Z.K. z Białogardu
Wspaniały lekarz specjalista ,dokładny i po prostu chce leczyć nie tylko prywatnie.Polecam serdecznie .
A
Asia
Polecam
K
Z
B
Kamil z Białogardu
Lekarz porządny i dobry, ja też polecam!
M
Monika
Polecam! Miły kontakt, bardzo dobry lekarz.
J
J
Najlepszy lekarz, do jakiego trafiłem. Polecam!
M
Monika
Polecam! Miły Pan doktor i kompetentny bardzo.
D
dominika
Wspaniały lekarz. Prawdziwy z powołania. Miły, dokładnie bada chore miejsce. Jestem zachwycona. by więcej takich specjalistów!