Produkcja Wyrobów Tartacznych Mariusz Kaschuba

Usługi tartaczne - przecieranie drewna u Klienta i produkcja więźby dachowej

Tartaki
78-500 Ustok 1 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Produkcja Wyrobów Tartacznych Mariusz Kaschuba
78-500 Ustok 1 zachodniopomorskie
NIP
2530205277
Telefon
Produkcja Wyrobów Tartacznych Mariusz Kaschuba

Informacje

Opis działalności firmy Produkcja Wyrobów Tartacznych Mariusz Kaschuba w Ustok
Produkcja Wyrobów Tartacznych Mariusz Kaschuba już od 2020 roku świadczy usługi w branży tartaki. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Ustoku w województwie zachodniopomorskim.
Produkty i usługi
Działamy jako tartak mobilny oraz stacjonarny i oferujemy przecieranie drewna u Klienta. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami, które umożliwiają nam sprawne przerabianie naturalnego surowca z okrągłych bali na tarcicę. Na życzenie Klienta możemy wyprodukować listwy, łaty czy deski w określonych wymiarach.

To jednak nie wszystko, czym się zajmujemy. Sprzedajemy również drewno konstrukcyjne oraz budowlane. Materiały te wykorzystuje się na przykład podczas montażu elementu dachu, ścian, stropów oraz podłóg. Z tego względu muszą cechować je odpowiednie parametry takie jak, chociażby:
- klasa wytrzymałości na ściskanie wzdłuż włókien,
- niski poziom wilgoci nieprzekraczający 20%,
- odpowiednia wytrzymałość na zginanie,
- sprężystość,
- odpowiednia gęstość.

To właśnie od jakości drewna konstrukcyjnego będzie zależała stabilność całego wznoszonego obiektu. W związku z tym warto kupować materiały budowlane ze sprawdzonego tartaku, który zadba o odpowiedni proces suszenia tarcicy oraz o to, żeby wybrane gatunki drzew charakteryzowały się dużą łatwością obróbki, twardością i sprężystością. Osoby, które zamawiają nasze produkty, mogą być pewne, że kupują drewno wolne od wilgoci, pleśni oraz ukrytych wad.

U nas Klienci zakupią takie wyroby tartaczne jak:
- więźba dachowa,
- wiązary dachowe,
- deski drewniane,
- łaty,
- kontrłaty,
- podbitki,
- tarcica iglasta (sosnowa i świerkowa).

Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkie osoby, które chcą zamówić solidną więźbę dachową, drewno budowlane albo inne elementy konstrukcyjne do budowy domu - tartak w Ustoku.
Zasięg działania
Firma Produkcja Wyrobów Tartacznych Mariusz Kaschuba z lokalizacji: Ustok świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, białogardzki, choszczeński, drawski, Koszalin, koszaliński, łobeski, stargardzki, szczecinecki, świdwiński, wałecki, złotowski

Aktualności

tartak mobilny

02.09.2023

Nasza firma to wysoko wykwalifikowany i doświadczony dostawca usług przecierania drewna, który spełnia wymagania w zakresie produkcji desek i bali. Oferujemy również przepiłowywanie drzewa pod wymiar, zapewniając, że nasi klienci otrzymają dokładnie to, czego potrzebują. Zdajemy sobie sprawę z ważności wygody i dostępności, dlatego oferujemy mobilne usługi z dojazdem.

przecieranie drewna z dojazdem do Klienta

10.07.2023

Jeśli potrzebujesz tartaku, który oferuje szeroki zakres usług przecinania drewna z dojazdem pod wskazany adres i stawia na pierwszym miejscu wygodę klienta, zapraszamy do kontaktu z nami. Posiadamy bogate doświadczenie w branży i jesteśmy wykwalifikowani w produkcji więźb dachowych oraz wiązarów, a także w sprzedaży drewna budowlanego i konstrukcyjnego. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń