Rezydencja Szymczak. Restauracja, noclegi, wesela.

Pokoje gościnne, restauracja i sale okolicznościowe

Hotele
ul. Stargardzka 6B, 72-130 Maszewo zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(91) 418 70 32
Rezydencja Szymczak. Restauracja, noclegi, wesela.

Informacje

Opis działalności
Rezydencja Szymczak to ogromny obiekt mieszczący w sobie restaurację, pokoje gościnne i sale weselne. Firma zajmuje się organizacją przeróżnych imprez okolicznościowych. Rezydencja mieści się w Maszewie w województwie zachodniopomorskim. Firma funkcjonuje od 1991 roku.
Produkty i usługi
Rezydencja jest miejscem, w którym personel dba przede wszystkim o ciepłą atmosferę. Wnętrze budynku wprowadza ciekawy nastrój i klimat. W restauracji mogą Państwo posmakować ciepłych, domowych posiłków. Kucharze przygotowują pyszne dania polskiej kuchni. Składniki dań pochodzą z prywatnych masarni.

Firma proponuje swoim gościom pokoje do wynajęcia. Rezydencja dysponuje aż 56 pokojami. W zależności od Państwa potrzeb mogą Państwo wynająć pokój jednoosobowy, dwuosobowy, trzyosobowy, a nawet czteroosobowy. Pokoje wyposażone są w telewizory i internet. Wynajem pokoju może okazać się świetnym rozwiązaniem między weselem a poprawinami. Korzystając z usług Rezydencji Szymczak, mogą Państwo wynająć dwie ogromne sale. Jedna z nich pomieści 100 osób, druga natomiast aż 200 osób.

Firma z chęcią zajmie się organizacją takich uroczystości jak:

- chrzty,
- komunie,
- urodziny,
- jubileusze,
- wesele,
- przyjęcia.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej rezydencji z Maszewa. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji sal bądź pokojów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń