Firma Usługowa Bjm Beata Mularczyk

Rzetelna obsługa księgowa w każdym zakresie

Biura rachunkowe
ul. 3 Maja 48, 72-200 Nowogard zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
691 374 021
Może cię zainteresować
Firma Usługowa Bjm Beata Mularczyk

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Beata Mularczyk prowadzę biuro rachunkowe w Nowogardzie przy ulicy 3 Maja 48 w województwie zachodniopomorskim. Jest to biuro rachunkowe, które działa od 2016 roku. Głównym profilem mojej działalności jest obsługa księgowa oraz doradztwo podatkowe dla małych firm i większych przedsiębiorstw. Zajmuję się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i sporządzaniem sprawozdań. Zapraszam.
Produkty i usługi
Biuro rachunkowe BJM zostało stworzone z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy chcieliby powierzyć swoje obowiązki związane z przygotowaniem deklaracji oraz umów, kompetentnej osobie. Moim zadaniem jest rozliczanie i kompletowanie niezbędnych dokumentów dla Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Generalnego Urzędu Statystycznego i innych instytucji państwowych. Wszystkie dokumenty prawne są przygotowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przez cały czas uzupełniam swoją wiedzę oraz aktualizuję umowy według zmieniających się przepisów. Pomogę Państwu przy zakładaniu nowej firmy oraz w prowadzeniu już istniejącej działalności. Nie tylko sporządzę aktualne sprawozdania i księgi rachunkowe, ale wyprowadzę także zaległości z poprzednich miesięcy. Do moich usług należy:
- sporządzanie deklaracji podatkowych,
- reprezentowanie Klienta przed urzędami,
- zastępstwo podczas kontroli podatkowych,
- rozliczenia podatkowe i rozliczenia ZUS,
- prowadzenie ksiąg handlowych,
- ewidencje i rejestry podatkowe VAT i JPK,
- ewidencje środków trwałych i wyposażenia,
- obsługa kadrowo-płacowa,
- rozliczenia składek ZUS,
- wnioski kredytowe.

Zapewniam, że wszystkie dokumenty prowadzę sumiennie i dokładnie. Skorzystanie z moich usług jest gwarancją rozwoju biznesu. Zapraszam do kontaktu z biurem rachunkowym BJM z Nowogardu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
goleniowski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
Ł
Łukasz
Ta księgowa bardzo odciążyła mnie od wielu obowiązków. Nie muszę już zajmować się kwestią wypłat, rozliczaniem pracowników, czy umieszczaniem ich w rejestrze ZUS. Wszystko to robi księgowa. Polecam!
O
Ola
Polecam tę księgową. Dzięki niej w moim papierach, w końcu panuje porządek. Miałem też kontrolę jakiś miesiąc temu i wszystko poszło pomyślnie. Nie mam żadnych większych zaległości ani błędów, za które musiałbym zapłacić karę, także księgowa na medal.