Antkar Studnie Głębinowe

Budowa studni głębinowych

Studnie
ul. Kilińskiego 9A, 72-200 Nowogard zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Antkar Studnie Głębinowe
ul. Kilińskiego 9A, 72-200 Nowogard zachodniopomorskie
NIP
8561572873
Telefon
Antkar Studnie Głębinowe

Informacje

Opis działalności firmy Antkar Studnie Głębinowe w Nowogard
Firmę Antkar założyliśmy w 2019 roku. Nasza siedziba znajduje się w Nowogardzie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zajmujemy się budową studni głębinowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem działa w branży studniarskiej. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się przede wszystkim budową studni głębinowych. To bardzo skomplikowany proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego sprzętu, dlatego warto powierzyć to zadanie naszym specjalistom.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia przeprowadzamy dokładne badanie geologiczne terenu. Określamy, czy istnieje wystarczająca ilość wody pod ziemią i czy warunki są odpowiednie do budowy studni. Następnie przystępujemy do wiercenia otworu w ziemi za pomocą sprzętu wiertniczego. Głębokość studni uzależniona jest od poziomu wód gruntowych i lokalnych warunków geologicznych. Kolejnym krokiem jest zabezpieczenie otworu studni odpowiednią obudową, aby uniknąć osunięcia się ziemi do studni i zanieczyszczenia wody. Potem wyposażamy studnię w odpowiednie elementy, w tym w pompę wodną, system filtracji wody czy zbiornik na wodę. Ostatni etap to testowanie i ocena jakości wody.

Ze swojej strony możemy zagwarantować sprawną i terminową realizację zleceń.

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt. Udzielimy wszystkich informacji.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Antkar Studnie Głębinowe z lokalizacji: Nowogard świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń