Jacek Szkło Jacek Kowalczyk

Produkcja i montaż elementów szklanych

Szklarze
ul. Wojska Polskiego 59C/1, 72-200 Nowogard, woj. zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jacek Szkło Jacek Kowalczyk
ul. Wojska Polskiego 59C/1, 72-200 Nowogard, woj. zachodniopomorskie
NIP
8561761485
Telefon
Jacek Szkło Jacek Kowalczyk

Informacje

Opis działalności firmy Jacek Szkło Jacek Kowalczyk w Nowogard
Jacek Szkło już od 2019 roku świadczy usługi w branży szklarskiej. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Nowogardzie, w województwie zachodniopomorskim.
Produkty i usługi
Zakład szklarski Jacek Szkło to najlepsze miejsce na zamówienie elementów szklanych. Wyróżniamy się doświadczeniem i specjalistycznym wyposażeniem, dlatego sprawnie realizujemy wszystkie zlecenia. Służymy fachowymi poradami i na zamówienie osób fizycznych i podmiotów gospodarczych wytwarzamy i następnie montujemy m.in. zabudowy ze szkła. Wytwarzamy szklane balustrady, drzwi, ścianki, daszki oraz parawany i kabiny prysznicowe. Oferujemy również inne usługi szklarskie. Przykłady to:
-oprawa luster łazienkowych i obrazów,
-dekoracyjne panele szklane,
-szyby zespolone.

W zakładzie szklarskim Jacek Szkło wykonujemy też elementy szklane ze szkła kolorowego, hartowanego, antywłamaniowego i innych odmian. Podejmujemy się również usług pogotowia szklarskiego. Przykładem jest szklenie okien i witryn. Zlecenia realizujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Więcej informacji udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu szklarskiego Jacek Szkło!
Zasięg działania
Firma Jacek Szkło Jacek Kowalczyk z lokalizacji: Nowogard świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń