O.W. Grażyna-Ustronie

Komfortowy wypoczynek w pięknej, nadmorskiej scenerii

Pensjonaty, hostele i ośrodki wypoczynkowe
Parkowa 3, 72-350 Niechorze zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
O.W. Grażyna-Ustronie

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy ośrodkiem nadmorskim położonym w wyjątkowo malowniczej okolicy Niechorza. Gwarantujemy spokój, udany wypoczynek i kojący relaks na plaży i nie tylko.
Produkty i usługi
Ośrodek Wypoczynkowy „Ustronie” położony jest w Niechorzu. Panuje tu wspaniały mikroklimat, który okazuje się niezwykle pomocny w leczeniu alergii, dróg oddechowych, czy chorób tarczycy. Zasługą są tu żywiczne lasy sosnowe, piękna, piaszczysta plaża, a przede wszystkim wyjątkowo zdrowa, nadmorska aura.

Nasz Ośrodek Wypoczynkowy zlokalizowany jest zarówno blisko plaży, jak i centrum kurortu Niechorze. Zlokalizowane są tu liczne obiekty wczasowe, jak:

- DW "Balladyna" i "Długosz" (budynek murowany),
- domki drewniane bliźniaki: "Bolek i Lolek", "Romeo i Julia", "Filon i Laura","Paweł i Gaweł", "Jacek i Placek", "Jacek i Agatka","Flip i Flap","Rumcajs i Hanka", "Gburek i Wesołek","Gargamel i Klakier","Romek i Atomek",
- pawilony: "Ania" , "Nela" ,"Alina" i "Gucio".

W Ośrodku mogą Państwo liczyć na pokoje 2, 3 i 4 osobowe, a także studia (2x2) wyposażone w TV,WiFi, łazienkę z prysznicem, zestaw do przygotowywania herbaty i kawy. Posiadamy parking przeznaczony na samochody Gości, za dodatkową opłatą przyjmujemy również zwierzęta.

Nasz personel dostępny jest dla Państwa przez całą dobę. Boisko do kometki, czy stół do ping-ponga zapewnią dodatkowe atrakcje.

Z kolei nasz Dom Wypoczynkowy „Grażyna” położony jest w centrum Niechorza, a odległość od plaży to jedynie 150 metrów. Jest to budynek murowany 3 kondygnacyjny. Pokoje 2, 3, i 4 osobowe - typu studio [2x2] z łazienkami. TV, WiFi. Posiada on własny parking, a na miejscu dostępna jest stołówka, także dla Gości OW „Ustronie” i pobliskich obiektów wczasowych.

Wśród miejscowych atrakcji znajdą Państwo:
- latarnię morską,
- jezioro "Liwia Łuża",
- Muzeum Rybołóstwa,
-Muzeum Miniatur Latarń,-
Kolej wąskotorową - retro,

Dla gości O.W. Grażyna-Ustronie , dostępne jest też 30% zniżki na korzystanie z parku wodnego Sandra Spa Pogorzelica, z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych zaś przy pobycie powyżej 5 dni , jednorazowy wstęp za darmo.

Serdecznie zapraszamy do naszego Ośrodka i Domu Wypoczynkowego!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń