Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ

Podstawowa opieka zdrowotna

Interniści
ul. Jedności Narodowej 86/88, 78-100 Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ
ul. Jedności Narodowej 86/88, 78-100 Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie
NIP
6711809555
Telefon
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ

Informacje

Opis działalności firmy Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Kołobrzeg
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska to placówka, która zapewnia opiekę medyczną pacjentom w każdym wieku. Konsultacje medyczne udzielane są tu nie tylko przez lekarzy rodzinnych, ale również przez specjalistów z wielu dziedzin.
Produkty i usługi
Lekarze interniści udzielający konsultacji w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ mają wieloletnie doświadczenie w diagnostyce chorób wewnętrznych. Zajmują się leczeniem niewydolności serca, wykrywają problemy z układem oddechowych oraz układem krążenia. W gabinecie każdego lekarze przeprowadzany jest szczegółowy wywiad mający na celu poznanie historii chorób pacjenta.

W Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej znajdują się poradnie takie jak:

- poradnia kardiologiczna,
- poradnia chirurgii ogólnej,
- poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej,
- poradnia diabetologiczna,
- poradnia ginekologiczno-położnicza,
- poradnia neurologiczna,
- poradnia alergologiczna,
- poradnia gastroenterologiczna,
- poradnia okulistyczna.

Co więcej, świadczące są usługi z zakresu medycyny pracy. Lekarze wykonują okresowe badania kierowców oraz pracowników. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, ponieważ każdy organizm choruje oraz leczy się inaczej.

Opieka medyczna nie ogranicza się na wykonywaniu badań oraz prowadzeniu terapii. Obejmuje również udzielanie wskazówek odnośnie do diety oraz zdrowego trybu życia. W Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej znajduje się pracownia endoskopii przewodu pokarmowego, pracowni USG i RTG oraz laboratorium diagnostyczne.

Zapraszamy do kontaktu z Wojskową Specjalistyczną Przychodnią Lekarską w Kołobrzegu.
Zasięg działania
Firma Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ z lokalizacji: Kołobrzeg świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Aktualności

podstawowa opieka zdrowotna

11.05.2024

Podstawowa opieka zdrowotna w ramach NFZ polega na zapewnieniu pacjentowi bezpłatnej opieki medycznej. W ramach POZ pacjent może korzystać z konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, a także w razie potrzeby, skierowania na specjalistyczne poradnie. Zadaniem POZ jest także prowadzenie profilaktyki zdrowotnej, na przykład poprzez wykonywanie badań przesiewowych i szczepień.

oczy

02.03.2024

Warto konsultować się u okulisty regularnie, szczególnie w przypadku odczuwania jakichkolwiek problemów ze wzrokiem lub pojawiających się dolegliwości. Zaleca się również coroczne badanie wzroku dla dzieci oraz osób po 40. roku życia. Poza tym w wyjątkowych sytuacjach, takich jak nagłe pogorszenie wzroku, zawroty głowy czy bóle oczu, należy natychmiast umówić się na wizytę u specjalisty.

badanie krwi

15.01.2024

Regularne wykonywanie badań krwi ma wiele zalet i korzyści zdrowotnych. Pozwala to na monitorowanie stanu zdrowia, wykrywanie chorób wczesnym ich stadium oraz ocenę skuteczności leczenia. Badania krwi pozwalają też na ocenę poziomu cholesterolu, glukozy czy triglicerydów, co pozwala na wczesne wykrycie chorób układu sercowo-naczyniowego lub cukrzycy. Dlatego warto regularnie wykonywać badania krwi, aby mieć kontrolę nad swoim zdrowiem.Laboratorium diagnostyczne znajduje się w naszej placówce.

rodzina

22.11.2023

Medycyna rodzinna to dziedzina medycyny, która zajmuje się opieką zdrowotną całej rodziny, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Lekarze rodzinni zajmują się zapobieganiem chorobom, diagnozowaniem i leczeniem chorób przewlekłych oraz chorób wynikających z trybu życia. Ich zadaniem jest również prowadzenie badań profilaktycznych i wczesne wykrywanie chorób. Doktorzy są zazwyczaj pierwszymi specjalistami, do których pacjenci zgłaszają się z problemami zdrowotnymi.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń