Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ

Przychodnia wykonująca świadczenia zdrowotne w ramach NFZ

Przychodnie prywatne
ul. Jedności Narodowej 86/88, 78-100 Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie
(5 opinii) napisz opinię
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ
ul. Jedności Narodowej 86/88, 78-100 Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie
NIP
6711809555
Telefon
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ

Informacje

Opis działalności firmy Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Kołobrzeg
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ znajdująca się w Kołobrzegu, działa od 2011 roku. Organem założycielskim zakładu jest Minister Obrony Narodowej, a formą organizacyjną samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
Produkty i usługi
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska to placówka, która zapewnia opiekę medyczną pacjentom w każdym wieku. Konsultacje medyczne udzielane są tu nie tylko przez lekarzy rodzinnych, ale również przez specjalistów z wielu dziedzin. W naszej placówce wykonujemy badania laboratoryjne oraz badania USG.

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dzieli się na poradnie specjalistyczne takie jak:

- poradnia alergologiczna,
- poradnia chirurgii ogólnej,
- poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej,
- poradnia diabetologiczna,
- poradnia gastroenterologiczna,
- poradnia ginekologiczno-położnicza,
- poradnia kardiologiczna,
- poradnia medycyny pracy,
- poradnia neurologiczna,
- poradnia okulistyczna.

Co więcej, pacjenci otrzymają również pomoc z zakresu zdrowia psychicznego, pulmonologii oraz otolaryngologii. W naszej przychodni dysponujemy pracownią endoskopowa, pracownią USG, pracowania RTG oraz laboratorium diagnostycznym.

W przychodniu można również zaszczepić się przeciwko wielu chorobom takim jak grypa, ospa wietrzą, tężec, krztusiec, odra czy różyczka. Szczepimy dzieci oraz dorosłych. Przed każdym szczepieniem pacjenci są badani przez lekarza rodzinnego lub pediatrę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Kołobrzegu
Zasięg działania
Firma Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ z lokalizacji: Kołobrzeg świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Aktualności

usg

23.05.2024

Badanie USG, czyli ultrasonografia, to metoda diagnostyczna stosowana w medycynie w celu obejrzenia narządów i tkanek ciała za pomocą fal dźwiękowych. Na podstawie danych i obrazu z USG lekarz może uzyskać obraz narządów wewnętrznych i ocenić ich stan. Badanie USG jest bezpieczne, nieinwazyjne i bezbolesne, dlatego często stosowane jest zarówno u dorosłych jak i u dzieci.W naszej przychodni dysponujemy własną pracownią USG.

serce

25.03.2024

Jeśli odczuwasz bóle w klatce piersiowej, duszności, kołatanie serca lub zawroty głowy, warto udać się do kardiologa. Kardiolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób serca oraz układu krążenia, więc jeśli masz problemy z sercem, skonsultuj się z lekarzem kardiologiem. Warto również udać się do specjalisty w przypadku nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu serca czy wysokiego poziomu cholesterolu.

pediatra

16.01.2024

Pediatra to lekarz specjalizujący się w opiece zdrowotnej nad dziećmi i młodzieżą. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz dolegliwości ogólnych, jak i specyficznych dla dzieci i niemowląt. Ponadto pediatra zajmuje się profilaktyką, a także monitorowaniem rozwoju psychofizycznego dziecka.

lekarz komputer

19.11.2023

Rejestracja wizyty na teleporadę online ma kilka zalet. Po pierwsze, oszczędza czas pacjenta, który nie musi przemieszczać się do gabinetu lekarskiego. Po drugie, zapewnia to większą elastyczność w wyborze terminu wizyty, ponieważ pacjent może umówić się na nią o różnych porach dnia i z różnych miejsc. Po trzecie, teleporada jest często równie skuteczna jak tradycyjna wizyta u lekarza.Na takie konsultacje można umawiać się przez stronę internetową placówki.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
K
Konrad
Opieka medyczna na bardzo wysokim poziomie. Polecam!
O
Ola
Od dawna korzystam z tej właśnie przychodni bez żadnych zastrzeżeń. Lekarze bardzo profesjonalni, z miłym podejściem do pacjenta.
N
Natalia
Profesjonalna miła obsługa pielęgniarska i lekarska, świetna atmosfera, dogodne terminy.
G
Grzegorz
Serdecznie polecam ze względu na kompetentnych lekarzy specjalistów, przemiłą i sympatyczną opiekę pielęgniarską. Wszystko bez zarzutów.
K
Kaja
Jestem w 100% zadowolona! Nie jest to moja pierwsza wizyta, gdyż wszystko odbywa się bez najmniejszych zarzutów. Polecam jak najbardziej osobom, które cenią sobie profesjonalizm w każdym aspekcie.