Furman Wynajem autokarów Piotr Zacharski

Krajowe i zagraniczne wycieczki objazdowe

Wynajem, serwis i sprzedaż autobusów
ul. Kwiatowa 4b, 72-015 Police zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Furman Wynajem autokarów Piotr Zacharski
ul. Kwiatowa 4b, 72-015 Police zachodniopomorskie
NIP
8511383153
Telefon
Furman Wynajem autokarów Piotr Zacharski

Informacje

Opis działalności firmy Furman Wynajem autokarów Piotr Zacharski w Police
Furman to firma prowadzona przez Piotra Zacharskiego. Jej siedziba znajduje się w Policach, w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1994 roku i niezmiennie zajmuje się przewozami pasażerskimi. Jeździ po Polsce oraz obsługuje przejazdy do innych państw.
Produkty i usługi
Bezpieczeństwo i komfort pasażerów to priorytety dla firmy Furman. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych kierowców i inwestuje w nowoczesne pojazdy, których stan techniczny regularnie kontroluje. Flota firmy obejmuje busa przewożącego do 16 pasażerów oraz cztery autokary mające po 50 miejsc siedzących. Wszystkie pojazdy wyposażone są w ogrzewanie i klimatyzację oraz wygodne fotele. Do tego mają na pokładzie nagłośnie potrzebne pilotom do prowadzenia wycieczek, pasy bezpieczeństwa i DVD. W każdym autobusie umieszczono też lodówkę, bar i WC.

Pojazdy od firmy Furman można wynająć do obsługi konferencji, szkoleń, a także wycieczek objazdowych. Przedsiębiorstwo jeździ do państw z północy, południa, zachodu i wschodu Europy. Oferuje:
-przejazdy do Niemiec,
-przejazdy do Włoch,
-przejazdy do Hiszpanii,
-przejazdy do Chorwacji,
-przejazdy do Anglii,
-przejazdy na Węgry,
-przejazdy do Czech,
-przejazdy do Francji,
-przejazdy do Austrii.

Jeździ też na Litwę, Białoruś, Ukrainę i do Rosji. Odwiedza również Norwegię i inne państwa Skandynawskie oraz państwa Beneluksu takie jak Belgia i Holandia.

Dodatkowe informacje o ofercie firmy Furman znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem najlepiej nawiązać telefonicznie i e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Furman Wynajem autokarów Piotr Zacharski z lokalizacji: Police świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń