Usługi Pogrzebowe Grażyna Biernacka

Pomagamy przy ostatnim pożegnaniu

Usługi pogrzebowe
ul. Szkolna 16, 74-240 Lipiany, woj. zachodniopomorskie
(9 opinii) napisz opinię
Usługi Pogrzebowe Grażyna Biernacka
ul. Szkolna 16, 74-240 Lipiany, woj. zachodniopomorskie
NIP
8531001806
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
915641460
Usługi Pogrzebowe Grażyna Biernacka

Informacje

Opis działalności firmy Usługi Pogrzebowe Grażyna Biernacka w Lipiany
Działający w Lipianach, w województwie zachodniopomorskim zakład pogrzebowy prowadzimy od 1995 roku. Jego właścicielką jest Grażyna Biernacka. Gwarantujemy profesjonalne usługi pogrzebowe w konkurencyjnych cenach.
Produkty i usługi
Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych i dlatego robimy to kompleksowo. Możemy zająć się przygotowaniem pogrzebów zgodnie z tradycją różnych wyznań. Organizujemy:

- pogrzeby katolickie,
- pogrzeby prawosławne,
- pogrzeby świeckie,
- charakterystyczne dla innych wyznań,
- tradycyjne z trumną lub urną z kremacją.

Posiadamy samochody do uroczystości. Organizujemy transport dla rodziny i przyjaciół zmarłego. Ponadto jesteśmy w stanie przetransportować ciało na terenie całego kraju. Do naszych obowiązków należy również przygotowanie zmarłego do ceremonii pogrzebowej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym na profesjonalne przygotowanie całego pogrzebu. Organizujemy oprawę muzyczną ceremonii. Zajmujemy się drukowanie klepsydr i sprzedażą akcesoriów pogrzebowych.

Na życzenie Klientów zajmujemy się również organizacją konsolacji dla najbliższej rodziny. Robimy wszystko, aby ostatnia droga dla Państwa bliskiej osoby była godna i pełna dostojeństwa.

Usługi świadczymy na terenie całego kraju, a do każdej zleconej nam usługi podchodzimy indywidualnie. Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Jesteśmy jednak do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu pod numerem komórkowym.

Dodatkowo jeśli nie są Państwo w stanie zająć się grobami osobiście, proponujemy całoroczną lub okazjonalną opiekę nad nimi. Na dowód prowadzimy dokumentację zdjęciową i udostępniamy ją dla Klientów.
Zasięg działania
Firma Usługi Pogrzebowe Grażyna Biernacka z lokalizacji: Lipiany świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, choszczeński, goleniowski, gorzowski, Gorzów Wielkopolski, gryfiński, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, strzelecko-drezdenecki, Szczecin

Aktualności

trumny

24.05.2024

Czy poszukujesz trumien w Lipianach? Grażyna Biernacka prowadzi firmę, która specjalizuje się w świadczeniu usług pogrzebowych, w tym właśnie sprzedaży trumien dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. W ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli, kształtów i materiałów, dzięki czemu z łatwością wybierzesz odpowiedni produkt. W razie problemów obsługa będzie na miejscu, by pomóc oraz doradzić. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj skontaktować się z zakładem Grażyny Biernackiej.

organizacja pogrzebu

06.03.2024

Organizacja pogrzebu to zawsze trudny i emocjonalny czas, dlatego warto zdać się na pomoc doświadczonych specjalistów, takich jak Grażyna Biernacka z Lipian. Prowadzi ona własny zakład pogrzebowy, w ramach którego proponuje nie tylko przygotowanie ceremonii, ale również załatwienie wszelkich formalności oraz wsparcie dla rodziny zmarłego. Zatrudnia ona doświadczonych pracowników, którzy organizują pochówek zgodnie z tradycją wielu różnych wyznań. W razie pytań możecie się Państwo kontaktować.

zakład pogrzebowy

31.01.2024

Zakład Pogrzebowy Grażyny Biernackiej w Lipianach to miejsce, gdzie z wielką troską i szacunkiem zajmujemy się organizacją ostatniego pożegnania bliskich. Nasz zespół z wieloletnim doświadczeniem oferuje pełen zakres usług pogrzebowych, takich jak przygotowanie ceremonii, transport zwłok, a także pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem. W trosce o spokój i komfort rodziny zmarłego, świadczymy wsparcie na każdym etapie organizacji uroczystości, dbając o najdrobniejsze szczegóły oraz indywidualne potrzeby naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli wspólnie uczcić pamięć o zmarłym i dostosować ceremonię do wartości, które były bliskie sercu zmarłego.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
M
Matylda
Polecam usługi tego zakładu pogrzebowego. Można liczyć na ich pomoc na każdym etapie organizacji pogrzebu.
K
Kornelia
Zakład, jeszcze jako jeden z nielicznych, oferuje kremację zwłok. Do Klientów podchodzą z wielką empatią.
E
Eliza
Po śmierci mamy byłam zupełnie rozbita. W tym zakładzie pogrzebowym pomogli mi w zorganizowaniu całej ceremonii, a do tego zajęli się przygotowaniem stypy, co było ważne w naszym przypadku, bo rodzina zjechała się z całej Polski. Polecam ich usługi.
L
lenny
Usługi w pełni profesjonalnie. Ceremonia, mimo że smutna, była bardzo ładna.
N
Niko_demn11
Zakład pogrzebowy godny polecenia. Można na nich liczyć na każdym kroku.
M
Maja
Pracownicy tego zakładu pogrzebowego zajęli się wszystkimi formalnościami. Polecam.
K
Kornelia
Zadbali o każdy detal uroczystości. Jestem bardzo wdzięczna za okazane wsparcie.
P
pepe
Firma z dużą odpowiedzialnością podchodzi do kwestii organizacji pogrzebów. Są przygotowani na każdą ewentualność, można im zaufać.
B
Basia
Bardzo ładnie urządzony pogrzeb. Firma się spisała, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. Zapewnili również trumnę i wiązanki pogrzebowe.