HITMOD-III

Sortowanie i kompletowanie odzieży używanej

Odzież używana
ul. Głowackiego 24, 74-200 Pyrzyce zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
500 707 116
HITMOD-III

Informacje

Opis działalności
HITMOD to działająca od kilku lat z sukcesem firma zajmująca się sortowaniem odzieży dostarczanej bezpośrednio z Londynu. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Pyrzycach, w województwie zachodniopomorskim.
Produkty i usługi
Współpracujemy bezpośrednio z prężnie działającą od ponad 50 lat angielską firmą East London Textiles (ELT) z siedzibą w Londynie, która tak jak my zajmuje się recyklingiem tekstyliów i która jest jednocześnie naszym dostawcą odzieży używanej.
Od początku naszej działalności stawiamy na dynamiczny rozwój. Rozbudowujemy nasze linie produkcyjne oraz wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, podnoszące jakość naszej pracy i świadczonych usług. Posiadamy linie do sortowania odzieży.


Naszym zadaniem jest szczegółowe sortowanie i kompletowanie odzieży używanej zgodne ze standardami zamówienia kontrahentów. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną zarówno odzieży używanej i nowej, jak i czyściwa przemysłowego. Gotowe produkty trafiają do naszych stałych odbiorców z wielu krajów Europy i Afryki.

W naszym asortymencie znajdą Państwo ubrania dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Są to między innymi:

- koszule
- T-shirty
- bluzki
- bluzy
- krótkie spodenki
- spodnie
- swetry
- ubrania dziecięce,
- spódnice
- sukienki

Recykling odzieży prowadzony przez nas to działanie zdecydowanie proekologiczne. Już 70% ludzi na świecie korzysta z odzieży używanej. Dzięki temu mniej ubrań zalega na wysypiskach śmieci.

Zapraszamy do kontaktu z firmą HITMOD z Pyrzyc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, łódzkie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń