Fox Bud Mateusz Lis

Świadczenie usług posadzkarskich w domach, garażach i obiektach przemysłowych

Posadzki przemysłowe
73-110 Grabowo 30C, woj. zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fox Bud Mateusz Lis
73-110 Grabowo 30C, woj. zachodniopomorskie
NIP
8542417485
Telefon
Fox Bud Mateusz Lis

Informacje

Opis działalności firmy Fox Bud Mateusz Lis w Grabowo
Siedziba Fox Bud znajduje się w Grabowie, w województwie zachodniopomorskim. Zajmujemy się usługami posadzkarskimi. Działamy w branży od 2017 roku.
Produkty i usługi
W Fox Bud zdajemy sobie sprawę, że posadzki muszą odznaczać się wytrzymałością i odpowiednim wypoziomowaniem. Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zgodnie z oczekiwaniami klientów i zastanymi warunkami dobieramy odpowiednie metody do wykonania podłoży. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń i ręcznych narzędzi oraz stosujemy specjalne mieszanki betonowe. Mieszanie maszynowe prowadzi do uzyskania odpowiedniej gęstości materiału, co przekłada się na jakość posadzki.

Oferujemy:
-posadzki w domach,
-posadzki w mieszkaniach,
-posadzki w domkach letniskowych,
-posadzki w zakładach przemysłowych,
-posadzki w garażach.

Wykonujemy posadzki o różnej nośności, w tym przemysłowe. Zajmujemy się też utwardzaniem i szlifowaniem powierzchni i wykonywaniem napraw posadzek. Wykonujemy posadzki w różnych wariantach kolorystycznych, nadajemy im właściwości antypoślizgowe i zabezpieczamy powłokami odpornymi na działanie środków chemicznych.

Oferujemy też wylewki, które są one doskonałą bazą pod ułożenie paneli i kafelków podłogowych. Więcej informacji o usługach posadzkarskich udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo. Zapraszamy do skorzystania z oferty Fox Bud!
Zasięg działania
Firma Fox Bud Mateusz Lis z lokalizacji: Grabowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, stargardzki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń