Hurtownia Extra-Fish Hurtownia Ryb Irena Duczyńska

Świeże ryby prosto z morza na Twoim talerzu

Hodowla i hurtownie ryb
ul. Ceglana 8, 73-110 Stargard zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hurtownia Extra-Fish Hurtownia Ryb Irena Duczyńska
ul. Ceglana 8, 73-110 Stargard zachodniopomorskie
Telefon
Hurtownia Extra-Fish Hurtownia Ryb Irena Duczyńska

Informacje

Opis działalności firmy Hurtownia Extra-Fish Hurtownia Ryb Irena Duczyńska w Stargard
Hurtownia Extra-Fish została założona przez Irenę Duczyńską. Działamy już od 1997 roku, a nasza siedziba znajduje się w Starogardzie, w województwie zachodniopomorskim. Zajmujemy się hurtową sprzedażą ryb i owoców.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas hurtownia Extra-Fish znajduje się około 70 km od Morza Bałtyckiego. To właśnie stąd pochodzą wszystkie sprzedawane przez nas ryby, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Bardzo zależy nam, aby oferowane artykuły były świeże, dlatego jesteśmy w stałej współpracy z lokalnymi rybakami.

Bardzo chętnie zaopatrujemy restauracje, bary, firmy cateringowe i inne lokale gastronomiczne, a także sklepy, które chcą zaoferować swoim Klientom, smaczne i świeże ryby. W naszym asortymencie przygotowaliśmy:
- ryby morskie,
- ryby świeże,
- ryby wędzone,
- paluszki rybne,
- przetwory rybne,
- puszki rybne,
- owoce morza.

Szczególnym gatunkiem ryby, jaki polecamy Klientom, jest oczywiście nasz bałtycki dorsz! To źródło zdrowych kwasów z rodziny omega-3, które są bardzo ważne w profilaktyce chorób serca, a także niezbędne dla kobiet w ciąży. W dorszu znajdziemy także pełnowartościowe białko, aminokwasy, witaminy A, B12 i D oraz liczne pierwiastki, takie jak selen, potas, magnes, sód i fosfor. Oczywiście smakosze wybierają ten gatunek ryby nie tylko ze względu na jej drogocenne właściwości odżywcze, ale również walory smakowe. Dorsza można przyrządzać na wiele sposób, od smażenia, po gotowanie lub pieczenie na parze.

Osoby zainteresowane terminową dostawę hurtowej ilości ryb zapraszamy do kontaktu - firma Extra-Fish w Stargardzie.
Zasięg działania
Firma Hurtownia Extra-Fish Hurtownia Ryb Irena Duczyńska z lokalizacji: Stargard świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń