Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kapsa

Adwokaci
ul. Ogrodowa 3 /3, 78-400 Szczecinek zachodniopomorskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
Telefon
(94) 372 25 12

Informacje

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kapsa działa w branży Adwokaci. Siedziba firmy znajduje się w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Szczecinek.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer (94) 372 25 12
Z przedstawicielem firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kapsa możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 78-400 Szczecinek ul. Ogrodowa 3 /3,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kapsa.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
D
Daria
nie polecam. Zero profesjonalizmu
M
Michał
Polecam tą Panią Adwokat dużo doświadczeń z zawodzie i bardzo miła.
F
franz
Gorąco polecam osoba bardzo życzliwa oraz rzeczowa.
T
Tomasz
Bardzo miła osoba wprowadzająca spokój w zamęcie wielu trudnych spraw z jakimi przychodzi człowiek do Pani mecenas. Ponadto jest b mądrym adwokatem z wieloletnią praktyką - a wywnioskować to można po jednej rozmowie z jej osobą. Widać obycie na salach sądowych jak i poza nimi.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.