Altemo Sport Budowa Boisk Monika Smul

Rośliny, nasiona i cebulki
78-400 Szczecinek zachodniopomorskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
Adres korespondencyjny
78-400 Szczecinek zachodniopomorskie

Informacje

Firma Altemo Sport Budowa Boisk Monika Smul prowadzi działalność w branży Rośliny, nasiona i cebulki. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Szczecinek w województwie zachodniopomorskim.
Z przedstawicielem firmy Altemo Sport Budowa Boisk Monika Smul możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 78-400 Szczecinek. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Altemo Sport Budowa Boisk Monika Smul oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
E
EdiLine
Uwaga na ta firmę fv za transport nie opłacona
R
W
Robert W.
Uważajcie na tych ludzi, nie róbcie z nimi żadnych interesów. Para krętaczy, oszustów. P. Andrzej i jego żona mogą wpedzic was w poważne klopoty
C
Citroen
oszusci . nie placą faktur nie wykonuja postanowien sądu . nie współpracuja z komornikiem. Wczesniej jako AMS Water control , potem jako Serwis Obiektów Sportowych - Andrzej Smul - monika była pelnomocnikem Andrzeja - vide historia wpisów w CEIDG. Obecnie działalnosc prowadzi Monika Smul - Andrzej jest pełnomocnikiem - Vide wpisy w CEIDG. UNIKAC JAK OGNIA - Para kretaczy i oszustów.
Z
zocha
oszusci
K
Krokodyl
Wczesniej prowadzil firme mąż Andrzej Smul pod nazwą AMS Water. Zona Monika była pełnomocnikiem. Posiadali wspólnote majatkową. Obecnie Firme prowadzi Monika Andrzej jest pełnomocnikiem. Zlikwidowali wspólnote majątkową. Andrzej ma kilku komorników. Prowadzac dzialalnosc Andrzej nie placił faktur.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.