Wspólnota Mieszkaniowa "Stacja Łódź Ii Etap"

Wspólnoty mieszkaniowe
ul. Wieniawskiego 5B, 93-564 Łódź woj: łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Wspólnota Mieszkaniowa "Stacja Łódź Ii Etap" działa w branży Wspólnoty mieszkaniowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie łódzkim w miejscowości Łódź.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Wspólnota Mieszkaniowa "Stacja Łódź Ii Etap" poprzez email: marzenastetana@kamhome.pl .
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Wspólnota Mieszkaniowa "Stacja Łódź Ii Etap".

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.