Niepubliczne Przedszkole "Kraina Odkrywcy"
Przedszkola prywatne
Podobne firmy w okolicy
5.0
(3 opinie)
Pośpiecha 20, Zabrze
Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Norlandia w Zabrzu to miejsce, w którym dzieci mogą czuć się bezpiecznie, swobodnie i radośnie, dzięki atmosferze bliskiej rodzinnej. Tworzymy przestrzeń, w której każdy maluch otoczony jest troską i zrozumieniem, a poczucie bezpieczeństwa staje się fundamentem dla jego harmonijnego rozwoju. Placówka realizuje autorskie projekty edukacyjne, starannie przygotowane tak, aby odpowiadały na indywidualne potrzeby i możliwości każdego dziecka. Dzięki temu proces nauki staje się naturalny, ciekawy i wspierający, a maluchy rozwijają swoje talenty w odpowiednim dla siebie tempie. Zespół tworzy wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która z pasją i zaangażowaniem pracuje z dziećmi. To nauczyciele, którzy nie tylko uczą, ale także inspirują, wspierają i budują relacje oparte na empatii oraz wzajemnym szacunku.
(0 opinii)
Ossowskiego 8, Gliwice
Przedszkole niepubliczne Chatka Puchatka znajduje się w Gliwicach i działa od 2001 roku. Jesteśmy placówką, która wspiera dzieci w ich rozwoju poprzez prawidłowe przygotowanie do nauki w szkole, pomoc terapeutyczną.
(0 opinii)
Młodzieżowa 31/3, Chorzów
Świat Dzieci to prywatne przedszkole znajdujące się w Chorzowie. Prowadzimy placówkę, która jest przyjazna zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.
(0 opinii)
Wspólna 2, Katowice
English Montessori Preschool to kameralne przedszkole z wyjątkową, rodzinną atmosferą, które specjalizuje się w dwujęzycznym nauczaniu metodą Montessori. Zlokalizowane w Katowicach, przedszkole oferuje dzieciom komfortowe i piękne sale dydaktyczne oraz duży, zielony ogród do zabaw na świeżym powietrzu.
Kontakt
Aktualizuj dane firmyNiepubliczne Przedszkole "Kraina Odkrywcy"
ul. Pogodna 17, 44-119 Gliwice woj: śląskie
Informacje
Opinie
WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę?
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.
Wizytówka PanoramaFirm = lepsza widoczność w sieci
Dołącz teraz