Medimat Paweł Matusiak

Hurtownie farmaceutyczne
ul. Andersa 42 lok. 4, 41-808 Zabrze woj: śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

NIP
6482715863
Telefon

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Medimat Paweł Matusiak jest Hurtownie farmaceutyczne. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Zabrze w województwie śląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 793 078... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy Medimat Paweł Matusiak możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 41-808 Zabrze ul. Andersa 42 lok. 4,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Uważamy, że Medimat Paweł Matusiak poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.