Mar-Car Firma Handlowo-Usługowa

Car audio
ul. Korczaka 11, 95-020 Justynów łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Informacje

Firma Mar-Car Firma Handlowo-Usługowa prowadzi działalność w branży Car audio. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Justynów w województwie łódzkim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Mar-Car Firma Handlowo-Usługowa poprzez email: rac-ram@tlen.pl lub telefon: 508 363... .
Z przedstawicielem firmy Mar-Car Firma Handlowo-Usługowa możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 95-020 Justynów ul. Korczaka 11,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Mar-Car Firma Handlowo-Usługowa oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
G
Michał G
Fachowa obsługa i doradztwo, staranny montaż, konkurencyjna cena. POLECAM.
A
andrzej
Jestem zadowolony, obsługa super szybko i tanio bez naciągania cen. Polecam.
A
Aga
Bardzo polecam szybko i tanio, w innym warsztacie wycenili mi dużo więcej.
G
geralt5
Jestem zadowolony porządna jakość, ekspresowy montaż.
F
P
E
Fiat Punto Evo
Jak najbardziej polecam! Firma rzetelna, obsługa w pełni profesjonalna, ceny dobre. Radio jednego dnia zostawione do naprawy, na drugi dzień zrobione po kwocie minimalne, z podanego wcześniej przez Właściciela przedziału także jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy.
N
nieznany
profesionalisci,warsztat z górnej półki
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.