Auto Serwis Tosa Sylwester Majdziński

Serwis samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Ustronna 8, 95-030 Rzgów łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Informacje

Firma Auto Serwis Tosa Sylwester Majdziński z siedzibą w miejscowości Rzgów świadczy swoje usługi w branży Serwis samochodów ciężarowych i dostawczych.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: anna.majdzinska@o2.pl lub telefonicznej 501 773... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Auto Serwis Tosa Sylwester Majdziński. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Ustronna 8, 95-030 Rzgów.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.683N, 19.4817E. [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Auto Serwis Tosa Sylwester Majdziński w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Mirek
Profesjonaliści w każdym calu, auto zrobione szybko, szybka diagnostyka. Polecam wszystkim.
M
Marek
Świetni specjaliści , serdecznie Polecamy.
F
Filip
Mechanika na ekstra poziomie. Bieżące naprawy mojego dostawczego samochodu wykonuję właśnie tutaj. Serwis ten sprawdziłem już nie jeden raz i mam pewność, że są one wykonywane naprawdę bardzo solidnie i fachowo. Do tego ceny są dość przystępne.
P
Paweł
Dla mnie serwis bombowy. Pracujący tu panowie pomagają mi w naprawach mojego samochodu. Nie znam się na mechanice, a tutaj mogę liczyć na fachową pomoc. Serdecznie dziękuję, bo jakość usług jest naprawdę wysoka. !!!
B
Bolek
Ja też serdecznie dziękuję za polakierowanie i powypadkową naprawę mojego samochodu dostawczego. Dla mnie fachowa obsługa. Pierwszy raz miałem do czynienia z tym serwisem i wiem, że Tosa spisał się rewelacyjnie!!!
K
W
Karol Wojtaszak
Muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony współpracą z tym serwisem. Rzetelność w usługach i mechanicznych i blacharsko-lakierniczych. Jestem zadowolony i z przyjemnością polecam wszystkim wymagającym klientom.
L
Lucek
Wiele pozytywnych opinii skłoniło mnie do przywiezienia tu mojego dostawczaka. Miałem ostatnio wypadek i auto wymagało naprawdę sporo pracy. Znajomi powiedzieli mi, że to solida firma a ceny są przystępne. Rzeczywiście mieli oni rację. Teraz auto znowu jest sprawne.
B
Bartek
Komputerowa diagnostyka, to coś, co jest tu warte polecenia. Do tego świetny serwis i przede wszystkim najlepsi fachowcy, z jakimi miałem do czynienia. Szybka i solidna naprawa autobusów, to tylko tutaj.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.