Studio Masażu Jakub Goss

Masaż relaksacyjny i leczniczy

Masaż
ul. Starowarszawska 5, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Studio Masażu Jakub Goss
ul. Starowarszawska 5, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
NIP
7712726381
Telefon
Studio Masażu Jakub Goss

Informacje

Opis działalności firmy Studio Masażu Jakub Goss w Piotrków Trybunalski
Nazywam się Jakub Goss. Prowadzę własne studio masażu, które znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Nie od dziś wiadomo, że masaż bardzo korzystnie wpływa na cały organizm. Nie tylko przyśpiesza krążenie krwi i przeciwdziała zakrzepom, ale też poprawia elastyczność mięśni i stanowi dobre przygotowanie do wysiłku, co jest niezbędne, jeśli chcemy zapobiec kontuzjom. Masaż pomaga również w regeneracji, odprężeniu i zlikwidowaniu dolegliwości bólowych.

W moim studio wykonuję różnego rodzaju masaże, w zależności od oczekiwań i potrzeb moich pacjentów.

Oferuję między innymi:

- masaż leczniczy,
- masaż wibracyjny,
- masaż relaksacyjny,
- masaż klasyczny,
- masaż limfatyczny,
- masaż regenerujący.

W swojej pracy wykorzystuję technologię Indiba Activ, która zmniejsza ból i obrzęki oraz poprawia mobilizację i umożliwia szybsze leczenie. Metoda znakomicie sprawdza się przy leczeniu problemów mięśniowo-szkieletowych takich jak stany zapalne kości i stawów, bóle krzyża i szyi, zapalenie torebki stawowej czy uszkodzenia mięśniowe. Pomaga również w leczeniu złamań, krwiaków, skręceń i naciągnięć.

Masaże na kręgosłup polecam szczególnie osobom, cierpiącym na bóle w tej partii ciała, mającym wady postawy, bądź narzekającym na przeciążenia mięśniowe i stawowe. Z moich usług powinny skorzystać też osoby, które chorują na reumatoidalne zapalenie stawów, bądź chcą przyspieszyć rekonwalescencję po przebytych zabiegach, operacjach, urazach lub niedowładach.

Dołożę wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Zadbam o komfortową atmosferę, dzięki której pacjent będzie mógł się zrelaksować i odpocząć.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcam Państwa do kontaktu.

Zapraszam do współpracy.
Zasięg działania
Firma Studio Masażu Jakub Goss z lokalizacji: Piotrków Trybunalski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe