Centrum Usług Księgowych Moryń-Szwedzik Marta

Kompleksowe usługi rachunkowe

Rewidenci i usługi audytorskie
ul. Brzeźnicka 61, 97-500 Radomsko łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(14 opinii) napisz opinię
Centrum Usług Księgowych Moryń-Szwedzik Marta
ul. Brzeźnicka 61, 97-500 Radomsko łódzkie
NIP
7721890252
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
608625181
biuro@c-uk.pl
Centrum Usług Księgowych Moryń-Szwedzik Marta

Informacje

Opis działalności firmy Centrum Usług Księgowych Moryń-Szwedzik Marta w Radomsko
Siedziba naszego biura rachunkowego mieści się w Radomsku, na terenie województwa łódzkiego. Jego właścicielką jest Marta Moryń-Szwedzik. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe oraz rynkowe. Nieustannie śledzimy wszelkie zmiany na rynku branżowym, te najkorzystniejsze od razu zaczynamy stosować także u siebie. Jesteśmy doświadczonymi księgowymi i rewidentami. Nasz zawód to nasza pasja, dlatego w krótkim czasie zdołaliśmy zdobyć wielu zadowolonych klientów.

Nasza oferta to przede wszystkim:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów,
- prowadzenie ewidencji ryczałtowych,
- pełna obsługa kadr i płac,
- prowadzenie ewidencji Vat i środków trwałych
- sporządzanie sprawozdań finansowych,
- wyprowadzanie zaległości,
- sporządzanie deklaracji ZUS.

Usługi świadczymy kompleksowo, oprócz wyżej wymienionych, proponujemy także pomoc w dowolnych innych sprawach dotyczących księgowości. Wierzymy, że potrafimy pomóc nawet najbardziej wymagającym klientom.

Dla wygody Klientów prowadzimy także księgowość online. Dzięki niej mają oni możliwość za pośrednictwem Internetu, sprawdzić dowolne dokumenty dotyczące księgowości w ich działalności. Klientom zapewniamy także profesjonalną reprezentację przed urzędami.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!
Marki i specjalizacje
- Księgowość Radomsko
- Deklaracje VAT
- Podatek VAT
- Rozliczenie roczne
- Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
- Prowadzenia ksiąg handlowych
- Deklaracje podatkowe
- Podatki
- Podatek dochodowy
- Biuro rachunkowe Radomsko
- Księgowość
- Podatkowe biuro rachunkowe
- Uproszczona księgowość
- Amortyzacja
- Księgowość w firmie
- Usługi księgowe
- Księgowa Radomsko
- Płace
- ZUS
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Centrum Usług Księgowych Moryń-Szwedzik Marta z lokalizacji: Radomsko świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

VAT

02.05.2024

Podatek VAT to jeden z tych podatków, które przerzuca się na nabywcę danego produktu czy usługi. Zależnie od kategorii do każdego dobra doliczane jest 5%, 8% lub 23%, przy czym 23% to podstawowa stawka, która obejmuje znaczą większość produktów i wiele usług. To właśnie z tych podatków budowane są drogi czy zasilana służba zdrowia, ponieważ zasilają one budżet państwa.

ewidencja

28.03.2024

Prowadzenie ewidencji przychodów i wykazu środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych t jeden z obowiązków biura rachunkowego. Taką ewidencję prowadzi się przez cały rok, a jest to spis, w którym rejestruje się zmiany zachodzące w przedsiębiorstwie. Dotyczy to zarówno osób, które korzystają z uproszczonej, jak i pełnej księgowości.

obsługa kadrowa

06.01.2024

Zatrudniając pracownika, pracodawca ma nie tylko obowiązek dać mu umowę czy wypłacać wynagrodzenie, ale również zgłosić ten fakt do US i ZUS oraz rozliczać jego składki. Poza tym każdy pracownik ma prawo do zwolnień lekarskich i urlopów, które także należy odpowiednio rozliczyć. Wbrew pozorom obsługa kadrowa może być czymś skomplikowanym i wymagającym sporo czasu, dlatego te obowiązki przejmują na siebie księgowi.

sprawozdania finansowe

08.11.2023

Sporządzanie sprawozdań finansowych to jedna z usług, jakie wykonuje Centrum Usług Księgowych. Są to sprawozdania kwartalne lub roczne, które pozwalają na ocenę przychodów i kosztów, a także porównanie roku bieżącego z poprzednim. Każdy klient biura ma możliwość poproszenia o takie sprawozdania, a także ich interpretację.

doradztwo podatkowe

19.09.2023

Kolejne zmiany w przepisach podatkowych sprawiają, że przedsiębiorcy czują się zagubieni. Po sporych zmianach w przepisach, ale również w przypadku sporego rozwoju przedsiębiorstwa warto udać się po poradę do biura rachunkowego. Na takim spotkaniu wykonywana jest analiza firmy i dopasowywane rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić na podatkach i pozwolą efektywniej rozwijać działalność.

ksiegowość elektroniczna

07.07.2023

Księgowość elektroniczna to wygodne rozwiązanie i korzystne dla obu stron. Pozwala ona na załatwienie formalności bez wychodzenia z domu, utrzymując przy tym stały kontakt z własnym biurem rachunkowym. Poza tym klienci mają dostęp do dokumentów, faktur i nie tylko. Natomiast biura rachunkowe wszelkie sprawy są w stanie załatwić szybciej, a specjalne oprogramowania pomagają w uniknięciu błędów.

ksiegowość

05.05.2023

Jako Centrum Usług Księgowych znamy się zarówno na prowadzeniu księgowości uproszczonej, jak i pełnej księgowości. Obecnie obsługujemy wiele firm z różnych branż i sektorów gospodarczych. Poza tym są to zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i firmy.Masz pytania? Z centrum kontaktować się można telefonicznie.

dokumentacja kadrowa

09.03.2023

Każda firma zatrudniająca pracowników może sama zdecydować, czy utworzyć własny dział kadr i płac czy może zdecydować się na obsługę kadrowo-płacową w ramach współpracy z firmą zewnętrzną, jaką jest biuro rachunkowe. Drugie rozwiązanie wydaje się wygodniejsze i tańsze niż zatrudnianie nowego pracownika na etat. Poza tym księgowi to osoby, które w zakresie prawa podatkowego zawsze są na bieżąco.

PIT

30.01.2023

Kwiecień to ostatni miesiąc, w którym pracownicy mogą składać zeznania podatkowe. Obecnie istnieje wiele programów, które same wykonują wyliczenia na podstawie PIT-ów dostarczonych przez pracodawców, ale mając kilka umów, dzieci czy inne odliczenia od podatku nadal warto zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy z biura rachunkowego. Księgowi także sami zajmują się wysyłaniem przygotowanych deklaracji do Urzędu Skarbowego.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(14 opinii) napisz opinię
T
Tyzaa
Bardzo polecam, współpraca z tym biurem to przyjemność, doskonałe doradztwo rachunkowe.
S
Sefanovicz
Zlecam im prowadzenie książki przychodów i rozchodów, rzetelni specjaliści.
M
Miłosz
Współpracuję z nimi od dawna i bardzo sobie chwalę, zarówno jeśli chodzi o księgowość, jak i obsługę kadr i płac.
P
Przemek
Prowadzą księgowość online, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Polecam!
B
Baziga871
Polecam każdemu kto szuka dobrej obsługi księgowej, to specjaliści w swoim zakresie, można liczyć na ich doradztwo.
P
Papri_czka
Od dłuższego czasu zlecam im prowadzenie mojej księgowości i wreszcie mam czas na rozwój firmy, a nie siedzenie w papierach. Polecam każdemu!
S
szymonos12
Dzięki nim udało mi się wyprowadzić zaległości księgowe, bardzo mi pomogli. Rzetelni specjaliści z ogromną wiedzą.
S
Sojox
Nawiązałem z nimi współpracę już dawno temu i bardzo sobie chwalę. Wszelkie deklaracje i sprawozdania sporządzone zawsze na czas, w razie pytań mogę liczyć na pełne doradztwo. Nie raz podpowiedzieli mi bardzo dobre rozwiązania. Polecam!
A
Amadeusz
Najlepsi w branży. Uczciwi, rzetelni i niesamowicie profesjonalni.
M
Maksymilian
Polecam serdecznie. Szybko rozliczyli mój PIT.
W
Wioletta
Niezwykle kontaktowi ludzie. Zawsze są w stanie udzielić fachowego doradztwa, lub odpowiedzieć na dowolne pytanie dotyczące księgowości.
L
Leszek
Polecam serdecznie jako zadowolony klient. Dzięki ich usługom udało mi się zoptymalizować moje przedsiębiorstwo pod względem finansowym. Polecam.
D
Dominika
Dzięki księgowości online mam możliwość wglądu w finanse mojej firmy w dowolnym miejscu na świecie! Takie coś zapewnili mi właśnie Ci księgowi, za co serdecznie dziękuję.
G
Grzegorz
Najlepsi księgowi w okolicy. Współpraca z nimi jest płynna, zrozumiała oraz korzystna dla Klienta. Polecam serdecznie.