Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Export-Import Kazimierz Wasilewski

Przetwórstwo warzyw i owoców
96-214 Cielądz 28b łódzkie
(12 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Przetwórstwo warzyw i owoców to branża, w której Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Export-Import Kazimierz Wasilewski prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Cielądz w województwie łódzkim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Export-Import Kazimierz Wasilewski, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: danielwasilewski@op.pl lub telefon: 665 776...
Jeśli chcesz nawiązać z Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Export-Import Kazimierz Wasilewski kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 96-214 Cielądz 28b.
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Export-Import Kazimierz Wasilewski, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
M
Marek
Szeroki wybór przetworów z owoców, w bardzo dobrych cenach!
K
Karol
Bardzo dobra jakość przetworów. Nigdy się nie zawiodłem.
K
Kaja
Od kilku lat kupuję u nich przetwory owocowe. Są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Widać, że robią je z najlepszych owoców.
M
Mariola
Śmiało mogę przyznać, że produkcja owoców w ich wykonaniu to majstersztyk! Robią naprawdę cuda z owoców i warzyw!
A
Adrianna
Mają naprawdę świetne musy owocowe. Moje dzieciaki je uwielbiają, dlatego zawsze po nie chętnie sięgam. Szczerze polecam.
E
Ewusia
Polecam ze względu na profesjonalne podejście do tematu.
B
Bhuwoa
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie ta firma zawiodła, a już parę lat z nią współpracuję. Naprawdę świetna jakość przetworów.
F
Fabian
Przetwory są bardzo smaczne i zdrowe. Widać, że wykorzystują do nich jak najlepsze owoce. Od wielu miesięcy kupuję tylko u nich, polecam.
S
Sebastian
Powidła od nich to niebo w gębie! Bardzo przypominają mi smak z dzieciństwa!
M
Majeczka28
Posiadają liczny asortyment przetworów, który można kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach.
L
Lidia
Klienci chwalą sobie ich przetwory. Mają bardzo dobre sałatki oraz buraczki. Zawsze dowożą swoje produkty do mojego sklepu, polecam.
W
Wiz
Bardzo doświadczona firma, która dobrze wie czego wymaga klient.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.