Stanskór Skóry Surowe, Bydlęce, Skup, Sprzedaż Stanisław Kowalski

Skóry bydlęce - skup i sprzedaż hurtowa

Skóry naturalne i sztuczne
98-290 Zagajew 38 łódzkie
(13 opinii) napisz opinię
Stanskór Skóry Surowe, Bydlęce, Skup, Sprzedaż Stanisław Kowalski
98-290 Zagajew 38 łódzkie
NIP
8271001240
Telefon
Stanskór Skóry Surowe, Bydlęce, Skup, Sprzedaż Stanisław Kowalski

Informacje

Opis działalności firmy Stanskór Skóry Surowe, Bydlęce, Skup, Sprzedaż Stanisław Kowalski w Zagajew
Firma Stanskór znajduje się w Zagajewie, w województwie łódzkim. Właścicielem jest Stanisław Kowalski. Już od ponad 20 lat sprzedajemy skóry bydlęce.
Produkty i usługi
Nasza firma została założona w 1994 r. Zajmujemy się skupem i sprzedażą skór bydlęcych pochodzenia krajowego (bukat, krowa). Do naszych zadań należy też ich konserwacja. Oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych i firm. Do współpracy zapraszamy też ubojnie, skupy skór i zakłady garbarskie.

Wyróżnia nas wysoka jakość pozyskiwanego materiału. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, staramy się sprostać nawet największym oczekiwaniom Klientów.

W ofercie mamy:
- skóry solone,
- skóry bydlęce surowe z byków,
- skóry bydlęce surowe z krów,
- skóry bydlęce z jałówek,
- skóry pozyskiwane z krajowych ubojni.

W 2007 r. zbudowaliśmy nowe magazyny, co znacznie poprawiło warunki pracy i zwiększyło możliwości magazynowe. Dysponujemy również swoim transportem. Minimalna ilość dostarczonego towaru to 19 ton. Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu - firma Stanskór w Zagajewie.
Zasięg działania
Firma Stanskór Skóry Surowe, Bydlęce, Skup, Sprzedaż Stanisław Kowalski z lokalizacji: Zagajew świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
I
Inexs544
Firma zapewnia mi terminową dostawę skór bydlęcych. Mają pojemny kontener, więc za jednym razem przywożą mi cały towar. Polecam.
H
Honorata
Skóry z tej firmy to bardzo wytrzymałe tworzywo idealnie nadające się do dalszej obróbki i produkcji galanterii. Są niezwykle trwałe i dosyć elastyczne.
R
Renata
Co jakiś czas sprzedajemy im skóry, bo mają dosyć dobre ceny, no i są uczciwym kontrahentem. Dbają o kontakt z Klientem oraz pilnują formalności.
K
Karol
Firma sprzedaje naprawdę wysokiej klasy skóry. To towar polski, sprawdzony przez moją firmę, więc z czystym sumieniem polecam.
K
Krzysiek
Jeśli skupuję skóry to jedynie od tej firmy. Mają dosyć dobre ceny, a jakość skóry jest wysoka. Produkt jest elastyczny i nie widać na nim żadnych śladów uszkodzeń.
I
Igor
Polecam tę firmę, ponieważ zapewniają bardzo profesjonalny handel skórami. Dbają o przechowywany towar, a także o transport w odpowiednich warunkach. Skóry, które do nas dotarły, doskonale nadają się na dalszego przerobu.
J
Janusz
Skóry bydlęce, które tu sprzedają, są niezwykle elastyczne i bardzo wytrzymałe. Muszę przyznać, że świetnie sprawdzają się przy produkcji galanterii.
W
Wojtek
Dowieźli skóry do mnie na miejsce, jestem bardzo zadowolony.
M
Manuela
Biorą skóry tylko z krajowych ubojni, super!
F
FDolas
Skóry są wysokiej jakości, a ich cena korzystna.
D
Dziekanowski
Długo szukałem dobrej firmy dostarczającej skóry. Natrafiłem na Stanskór i jestem bardzo zadowolony! Naprawdę solidny sprzedawca skór.
E
Emanuela
Trzeba przyznać, że to rzetelny dostawca skór bydlęcych. Nie wciska ludziom kitu, sprzedaje naprawdę porządne skóry.
E
Emil
Znajdziecie u nich najlepsze skóry! Są wysokiej jakości i w niskiej cenie! Warto do nich zajrzeć, naprawdę.