Medica Wypożyczanie i sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego Marian Raczyński

Wynajem i sprzedaż sprzętu dla osób niepełnosprawnych.

Sprzęt rehabilitacyjny
98-405 Osowa 43 łódzkie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Tel.kontaktowy Pn.-Sb. godz: 10:00-18:00
693502947
osowa43@gmail.com
607892247
Medica Wypożyczanie i sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego Marian Raczyński

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą Medica. Zajmujemy się wypożyczaniem oraz prowadzeniem sprzedaży sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego. Właścicielem firmy jest Marian Raczyński, a nasza siedziba znajduje się w Osowej, na terenie województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
W ramach prowadzenia firmy Medica zajmujemy się sprzedażą, wypożyczeniem oraz udostępnianiem sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat, gdyż już od roku 1999. Staramy się oferować jedynie sprawny i funkcjonalny sprzęt, by jak najbardziej pomóc Klientom.

Nasza oferta to między innymi:
- opony, dętki i kółka do wózków,
- części zamienne do sprzętu rehabilitacyjnego,
- materace i poduszki,
- trzykołowe rowery,
- elektryczne i ręczne wózki inwalidzkie,
- łóżka ortopedyczne.

Wszystkie posiadane w ofercie sprzęty mogą być zarówno nowe, jak i używane. Pomagamy również w zdobyciu środków z PFRON, które można przeznaczyć na zakup bądź naprawę wózków inwalidzkich oraz oprzyrządowania samochodu dla osoby niepełnosprawnej czy kursy prawa jazdy.

Nasza kadra to odpowiednio doświadczone i wykwalifikowane osoby, które od lat pomagają osobom niepełnosprawnym. Dzięki temu mogą odpowiednio doradzić, jaki rodzaj sprzętu będzie najodpowiedniejszy dla danej osoby. Sprzęt pozyskujemy jedynie od renomowanych producentów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Medica z Osowej.
Marki i specjalizacje
wypożyczalnia wózków inwalidzkich, elektrycznych, balkoniki, wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, wypożyczanie łóżek rehabilitacyjnych, schodołazy, kule łokciowe, kule pachowe, rowery rehabilitacyjne, wypożyczanie rowerów rehabilitacyjnych, materace odleżynowe, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, pionizator, pionizatory, naprawa wózków inwalidzkich, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, szyna CPM, wypożyczanie szyny CPM, wynajem szyny CPM
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Kalisz, kępiński, kluczborski, kolski, koniński, Łódź, milicki, namysłowski, oleśnicki, ostrowski, ostrzeszowski, pajęczański, pleszewski, sieradzki, turecki, wieluński, wieruszowski, Wrocław, zduńskowolski

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Karol
Posiadają naprawdę szeroką ofertę sprzętu rehabilitacyjnego. Mogę polecić z czystym sumieniem.
K
Katarzyna
Ich sprzęt to naprawdę wysoka jakość. Pomagają w potrzebie każdemu, komu wydarzyła się jakaś przykra sytuacja czy wypadek.
A
Artur
Skorzystałem z oferty wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego i jestem jak najbardziej zadowolony. Zdecydowanie jest to pomocne w wypadku jakichkolwiek kontuzji.
G
Grzesiek
Jestem jak najbardziej zadowolony z zaprezentowanej jakości. Dzięki ich wózkom inwalidzkim mogłem się odpowiednio poruszać.
K
Kamil
Posiadają naprawdę wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny. Dzięki nim można powrócić do pełnej sprawności.