Mar-Kar Marcin Łysoń

Wynajem podnośnika koszowego na terenie województwa łódzkiego

Podnośniki
ul. Krasickiego 14, 95-010 Stryków, woj. łódzkie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
(14 opinii) napisz opinię
Mar-Kar Marcin Łysoń
ul. Krasickiego 14, 95-010 Stryków, woj. łódzkie
NIP
7321772885
Telefon
Mar-Kar Marcin Łysoń

Informacje

Opis działalności firmy Mar-Kar Marcin Łysoń w Stryków
Mar-kar to firma istniejąca od 2016 roku. Założycielem działalności jest Marcin Łysoń. Nasza siedziba znajduje się w Strykowie, a usługi świadczymy na terenie całego województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
Wynajmujemy sprzęt budowlany, a w tym urządzenia samojezdne oraz podnośnikowe do pracy na wysokościach. Nasz tabor składa się z nowoczesnych, funkcjonalnych i niezawodnych maszyn, które umożliwią Państwu wykonanie licznych prac budowlanych, ogrodowych i wielu innych.

Wynajmujemy między innymi:

- podnośniki koszowe,
- zwyżki,
- podesty ruchome.

Każde z udostępnianych przez nas urządzeń jest obsługiwane przed doświadczonego i uprawnionego operatora. Ponadto dysponujemy autem strażackim, a nasi pracownicy mają wyszkolenie, dzięki któremu mogą realizować usługi zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych różnorodnych obiektów podczas prac, imprez, zawodów czy pikników i innych wydarzeń.

Do wykonywanych zadań wlicza się również:

- prace wysokościowe w szerokim zakresie,
- odśnieżanie dachów,
- usuwanie nawisów śnieżnych i usuwanie sopli,
- wycinanie drzew,
- mycie szyb.

Dysponujemy również sprzętem do karczowania działek budowlanych.

Dodatkowo zajmujemy się zabezpieczeniami ppoż:
-obiektów podczas prac
-imprez
-zawodów
-pikników

Posiadamy auto strażackie i wszyscy mają wyszkolenie strażaka.

Zachęcamy do kontaktu. Siedziba Mar-kar mieści się w Strykowie.
Zasięg działania
Firma Mar-Kar Marcin Łysoń z lokalizacji: Stryków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Aktualności

podnośnik koszowy

15.05.2024

Firma Mar-Kar to renomowany dostawca usług wynajmu podnośników koszowych oraz usług montażowych, renowacyjnych i czyszczących na dużych wysokościach. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy angażują się w świadczenie usług najwyższej jakości, cechujących się punktualnością i profesjonalizmem, zapewniając, że każdy projekt jest realizowany perfekcyjnie.Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych usług.

mycie okien z podnośnika

13.03.2024

Mycie okien i przeszkleń na wysokościach to problem, z którym coraz częściej mamy do czynienia. Dlatego niezbędny jest podnośnik koszowy - innowacyjne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego wykonywania prac na wysokościach. Usługi takie są coraz popularniejsze w Polsce, a wiele firm oferuje profesjonalne czyszczenie okien i przeszkleń z użyciem podnośników koszowych, co pozwala oszczędzić czas oraz zapewnić 100% satysfakcji z efektu końcowego.Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz takiej usługi!

odśnieżanie dachu

31.01.2024

Odśnieżanie dachów to ważne zadanie w okresie zimowym, zwłaszcza gdy spadną duże opady śniegu. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług firmy, która oferuje odśnieżanie przy pomocy podnośnika koszowego. Dzięki niemu można łatwiej i bezpieczniej doczyścić dach z nagromadzonego śniegu, unikając ryzyka poślizgnięcia czy upadku z wysokości. Pamiętajmy o tym, że bezpieczne odśnieżanie to klucz do zachowania trwałości dachu i zapewnienia komfortu mieszkańcom budynku.

ogród

17.11.2023

Firma Mar-Kar z siedzibą w Strykowie oferuje szeroki wachlarz usług związanych z zakładaniem ogrodów. Zespół ekspertów poprowadzi cały projekt od początku do końca, a także zapewni stałą konserwację i pielęgnację. Usługi Mar-Kar obejmują między innymi instalację systemów nawadniających, a także budowę ogrodzeń i tarasów. Dzięki Mar-Kar możesz mieć pewność, że Twój ogród otrzyma najlepszą możliwą opiekę.

wycinka drzew podnośnikiem

24.09.2023

Przycinanie gałęzi i wycinka drzew z podnośnika koszowego to popularna metoda usuwania niebezpiecznych elementów w drzewach. Dzięki temu rozwiązaniu można wykonać zabieg szybciej i bezpieczniej. Podnośnik koszowy pozwala na osiągnięcie nawet trudno dostępnych miejsc, co ułatwia pracę drwalom oraz ogranicza ryzyko uszkodzenia otoczenia.Zapraszamy!

podnośnik koszowy

30.07.2023

Mar-Kar to renomowana firma z siedzibą w Strykowie, która oferuje wynajem podnośników koszowych do prac na wysokościach. Oferta firmy jest szeroka i obejmuje między innymi podnośniki teleskopowe, nożycowe oraz platformowe. Jeśli potrzebujesz takiego sprzętu, zdecydowanie zalecamy zapoznanie się ze szczegółami oferty, które można uzyskać, kontaktując się z nami telefonicznie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(14 opinii) napisz opinię
G
Gbuda
Ceny mają atrakcyjne, a sprzęt doskonały. Szczególnie warto skorzystać z podnośników koszowych.
E
Ebudos
Korzystałem z podnośnika od nich i jestem zadowolony z ceny oraz jakości obsługi. Polecam.
Z
Ł
Zenek Łogożny
Usługa wycięcia drzew wykonana fachowo, solidnie i bardzo szybko, mimo tego że w bardzo bliskim sąsiedztwie przebiegała linia telefoniczna i energetyczna. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę każdemu.
C
Czoxia
Można na nich polegać. Mają duże doświadczenie oraz nowoczesne maszyny.
A
Andrzej
Zleciłem wycinkę drzew na mojej działce. Usługa wykonana szybko, sprawnie, terminowo i wyjątkowo profesjonalnie. Szczerze polecam tę firmę.
V
Vodi660
Prawdziwi profesjonaliści w zakresie prac wysokościowych. Perfekcyjnie sprawdzili się u mnie podczas odśnieżania dachy.
N
Net_ypowy
Mają nowoczesne i niezawodne podnośniki koszowe. Gorąco polecam współpracę z ta firmą.
I
Idaa_ziemba
Porządna firma godna naszego polecenia, dlatego polecamy.
G
Gbuda
Nie mam do nich zastrzeżeń. Wszystko wykonali tak, jak powinno być wykonane.
S
Selenator123
Polecam. Znają się na robocie na wysokości.
G
Gzeslek
Usługi na wysokim poziomie, sprzęt też działał bez zarzutów.
Y
Ykoa
Każdemu mogę polecić. Wszystko zrobione tak, jak należy.
S
SycosiQ
Jesteśmy zadowoleni z usług firmy. Polecamy.
A
Anna
Firma nie rzetelna nie przyjeżdza na czas mimo kilku krotnego umawiania . Nie POLECAM brak kontaktu z biurem