Sinus

Wszystko, co potrzebne do prac budowlanych, drogowych i wykończeniowych

Materiały budowlane
ul. Międzyrzecka 230, 43-382 Bielsko-Biała śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Sinus

Informacje

Opis działalności
Sinus to hurtownia budowlana z Bielska-Białej. Prowadzi działalność od 2004 roku. Zajmuje się sprzedażą materiałów używanych podczas budowy różnych budynków, w tym wykańczania ich wnętrz i zagospodarowania otoczenia, a także w trakcie budowy dróg. Dostarcza zakupione materiały własnym transportem.
Produkty i usługi
Prowadzenie prac budowlanych wymaga stosowania odpowiednich materiałów, które można kupić w hurtowni Sinus. Firma dysponuje produktami od renomowanych dostawców, dlatego gwarantuje ich wysoką jakość, przy jednocześnie konkurencyjnych cenach. Rozbudowana oferta sprawia, że odpowiednie materiały dla siebie znajdą zarówno firmy zajmujące się pracami budowlanymi i wykończeniowymi, jak i osoby fizyczne planujące remonty domów i mieszkań albo prace ogrodowe.

Sinus prowadzi sprzedaż takich materiałów jak:
-cegły,
-pustaki,
-bloczki betonowe,
-drewno,
-stal,
-płyty kartonowo-gipsowe,
-płyty OSB,
-kominy,
-pokrycia dachowe,
-artykuły do budowy instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Ponadto firma oferuje styropian i wełnę do prac termomodernizacyjnych i chemię budowlaną. W jej skład wchodzą tynki, kleje, cement, zaprawy, farby, gipsy i wapno.

W hurtowni sprzedawana jest też kostka brukowa, w tym granitowa i galanteria ogrodowa. Można do niej zaliczyć krawężniki, stopnie, palisady, gazony oraz oporniki granitowe. Przestrzeń pomiędzy krawężnikami może zostać wypełniona żwirem kolorowym albo grysem ozdobnym. W ogrodach znajdują też zastosowanie większe kamienie wapienne, płyty kwarcytowe, głazy oraz materiały do murowania murków. Do budowy używane są również takie kruszywa jak piaski płukane i siane, kliniec, tłuczeń i żwir drenarski.

Dodatkowe informacje o hurtowni Sinus i materiałach budowlanych znaleźć można na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem najlepiej nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, Bielsko-Biała, cieszyński, pszczyński, żywiecki

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Krzysztof
W składzie budowlanym Sinus kupuję materiały budowlane od ponad dekady. Obsługa, jakość i ceny są tu niezmiennie najlepsze!
K
kris1967
Przystępne ceny i duży wybór. Dlatego wybieram ten skład budowlany.
M
Mezox
Najlepszy skład budowlany w regionie. Polecam zakupy w Sinus.