RS Pack Sp. z o.o.

Materiały opakowaniowe w niskich cenach

Opakowania
ul. Ostatnia 3/42, 41-909 Bytom śląskie
(7 opinii) napisz opinię
RS Pack Sp. z o.o.
ul. Ostatnia 3/42, 41-909 Bytom śląskie
NIP
6272736238
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Rafał Kozłowski
603030956
Dorian Pitera
603060044
RS Pack Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy RS Pack Sp. z o.o. w Bytom
Firmę RS PACK założyliśmy w Bytomiu, w województwie śląskim. Działamy od 2013 roku i zajmujemy się sprzedażą akcesoriów do pakowania produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są produkty opakowaniowe. Zajmujemy się ich sprzedażą. Naszymi Klientami są przedsiębiorcy z różnych branży. W asortymencie posiadamy między innymi taśmy samoprzylepne, produkty foliowe, banderole i etykiety.

Nasza oferta obejmuje produkty, takie jak:
- folia stretch transparentna i kolorowa,
- taśmy pakowe,
- taśmy z nadrukiem,
- taśmy maskujące,
- taśmy specjalistyczne,
- taśmy polipropylenowe,
- taśmy poliestrowe,
- kaptury foliowe termokurczliwe,
- torebki foliowe,
- torebki strunowe.

Oferujemy także produkty przeznaczone do zabezpieczenia ładunków do transportu. W ofercie posiadamy folię antykorozyjną VCI, pochłaniacze wilgoci, worki sztauerskie, folię aluminiową i barierową oraz zabezpieczenia z tektury litej.

Uzupełnienie oferty stanowią akcesoria opakowaniowe, takie jak dyspensery do taśm samoprzylepnych oraz folii stretch, a także napinacze, pakowacze i odwijacze do taśm spinających.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej - firma RS PACK w Bytomiu.
Zasięg działania
Firma RS Pack Sp. z o.o. z lokalizacji: Bytom świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
P
Patryk
Mają uczciwe ceny za materiały opakowaniowe. Korzystam z ich taśm, folii i woreczków. Wszystkie produkty są wytrzymałe i nie rozdzierają się.
W
Wiktor
Sprzedają tutaj świetną folię antykorozyjną. Stosujemy ją do stali węglowej. Folia jest bardzo szczelna i dobrze chroni materiały przed wilgocią.
K
Karolina
Zamawiamy od nich opakowania i różne akcesoria razem z nadrukiem. Firma wykonuje zawsze logo naszego przedsiębiorstwa na wybrane produkty. Hurtowe zamówienia realizują zawsze na czas.
K
Knerassowski
Wykorzystujemy kaptury foliowe z tej firmy przy transporcie ładunków. To bardzo funkcjonalne akcesoria, które są naprawdę grube, a do tego odporne na promienie słoneczne. Dobrze chronią towar.
M
Malwina
Taśmy pakowe sprzedają w bardzo dobrych cenach, szczególnie że produkty mają wytrzymały klej z kauczuku syntetycznego.
Ł
Łukasz
Korzystam z ich folii stretch. Jest rozciągliwa i nie pęka nawet pod sporym naciskiem. Doskonale nadaje się do stretchowania palet i dobrze zabezpiecza ładunek przed wilgocią.
K
klient
Polecam! Świetna firma.