Często wysyłasz przesyłki do swoich klientów i zależy Ci na tym, aby były one skutecznie chronione podczas transportu? Jeśli ważny jest dla Ciebie także niski koszt pakowania, to rozważ wybór folii stretch. To uniwersalny materiał, który idealnie nadaje się do pakowania zarówno małych produktów, jak i wielkogabarytowych palet. Znajdziesz go w bogatej ofercie firmy RS PACK. Poznaj szczegóły!

Dlaczego folia stretch jest tak popularna?

Folia stretch to uniwersalny materiał wykorzystywany do pakowania, z którego korzysta się na całym świecie. Znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, logistyce, transporcie, rolnictwie, a nawet w gospodarstwach domowych. Wyróżnia się wieloma zaletami, ale przede wszystkim dużą elastycznością i wytrzymałością.

Wyrób ten rewelacyjnie nadaje się nawet do pakowania przedmiotów o nieregularnych kształtach. Dodatkowo bardzo dobrze chroni produkty przed wilgocią, czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ważne jest, aby folia stretch pochodziła z zaufanego źródła, a takim jest firma RS PACK. Jeśli chodzi o wspomniany rodzaj folii, to może zaoferować zarówno produkty do stosowania ręcznego, jak i przy użyciu maszyn.

Bogaty wybór folii stretch – transparentne i kolorowe

W asortymencie wspomnianej firmy możesz znaleźć najpopularniejszy wariant folii stretch, czyli transparentne.

To folia przezroczysta, która umożliwia dokładne obejrzenie zabezpieczonego produktu. W asortymenie posiadamy również grube kaptury foliowie z folii LDPE o właściwościach termokurczliwych. Zakłada się je na paletę, a następnie podgrzewa gorącym powietrzem lub palnikiem. Dzięki temu ściśle przylega do przedmiotu, zapewniając mu najlepszą ochronę.

– dodaje pracownik firmy RS PACK.

Firma RS PACK proponuje także szeroki wybór kolorowych folii stretch. Klienci często wybierają materiał w kolorze czarnym, który nie tylko zabezpiecza produkt, ale także ukrywa zawartość przed wzrokiem niepożądanych osób. W ofercie działalności z Bytomia znajdziesz też folie stretch w innych odmianach – m.in. niebieską, białą, żółtą, czerwoną i zieloną. W razie potrzeby możesz liczyć na fachowe doradztwo w wyborze ze strony doskonale wyszkolonej kadry handlowców.