Prem Sp. z o.o.

Inwestycje budowlane
pl. Wolności 68, 41-800 Zabrze śląskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
NIP
6482505232
Telefon

Informacje

Firma Prem Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Zabrze świadczy swoje usługi w branży Inwestycje budowlane.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 604 764... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Siedziba firmy Prem Sp. z o.o. znajduje się pod adresem 41-800 Zabrze pl. Wolności 68. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Prem Sp. z o.o.. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
Z
Zofia
Bardzo miła obsługa od pierwszej wizyty , udana szybka transakcja , dobra lokalizacja osiedla , super połączenia komunikacyjne , mieszkanie w wysokim standardzie .
H
I
Hadyński Inkaso
Szanowni Państwo, Prosimy o pilny kontakt z naszym biurem. Z poważaniem, Hadyński Inkaso Biuro Prawne & Windykacja Należności
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.