Geopol Usługi geodezyjno-kartograficzne Sebastian Polak

Pomiary, wytyczenia i doradztwo geodezyjne

Geodezja
ul. Głowackiego 75, 42-580 Wojkowice śląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Geopol Usługi geodezyjno-kartograficzne Sebastian Polak
ul. Głowackiego 75, 42-580 Wojkowice śląskie
NIP
6251118831
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
600364478
692458966
Geopol Usługi geodezyjno-kartograficzne Sebastian Polak

Informacje

Opis działalności firmy Geopol Usługi geodezyjno-kartograficzne Sebastian Polak w Wojkowice
W Przedsiębiorstwie Geopol zajmujemy się świadczeniem szerokiego zakresu usług geodezyjnych już od 2003 roku. Nasza siedziba znajduje się w Wojkowicach na terenie województwa śląskiego, a założycielem jest Sebastian Polak. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Geopol działamy prężnie już od niemal dwóch dekad. Zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju prac geodezyjnych. Świadczymy dla Państwa usługi o najwyższej jakości. Fakt ten wynika z doświadczenia naszych pracowników, a także nowoczesnego i dokładnego sprzętu, którego używamy w swojej pracy. Dysponujemy komputerami z niezbędnym z oprogramowaniem.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, a także przedstawicielami firm i instytucji, w szczególności z firmami budowlanymi, biurami projektowymi, zakładami przemysłowymi i administracją samorządową. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji małych i przemysłowych obiektów. Służymy Państwu doradztwem na każdym etapie prac.

Nasze usługi to między innymi:

- pomiary sytuacyjno-wysokościowe,
- aktualizacja map zasadniczych do celów projektowych,
- numeryczne opracowania kartograficzne,
- rozgraniczenia nieruchomości,
- wznowienia znaków granicznych,
- podziały nieruchomości,
- dokumentacja do celów prawnych,
- badanie stanów prawnych nieruchomości.

Oferujemy także pomiary realizacyjne, takie jak tyczenie sieci uzbrojenia podziemnego i obiektów liniowych oraz powierzchniowych. Przeprowadzamy szeroki zakres pomiarów inżynierskich, tworzymy mapy numeryczne w środowisku Autocad, wykonujemy także cyfrowe opracowania kartograficzne.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Zasięg działania
Firma Geopol Usługi geodezyjno-kartograficzne Sebastian Polak z lokalizacji: Wojkowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Aktualności

geodeta

18.05.2024

Geopol to renomowana firma z Wojkowic, specjalizująca się w szerokim zakresie usług geodezyjnych, takich jak tworzenie map do celów projektowych, obsługa inwestycji, inwentaryzacje powykonawcze budynków i sieci uzbrojenia terenu, czy ustalanie przebiegu granic nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości usług Geopol zyskał zaufanie wielu klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w zakresie podziałów i rozgraniczeń nieruchomości, a także badań i regulacji stanów prawnych nieruchomości. Współpracując z Geopol, można liczyć na terminowe wykonanie zleceń, rzetelność oraz dbałość o każdy detal, co przekłada się na satysfakcję klienta i oszczędność czasu oraz nerwów.

geodezja

02.03.2024

Geopol z Wojkowic to renomowany dostawca usług geodezyjnych, który od lat wspiera klientów w realizacji różnorodnych projektów budowlanych i inwestycyjnych. Dzięki doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze specjalistów firma oferuje szeroki wachlarz usług, takich jak pomiary geodezyjne, mapy do celów projektowych, podziały nieruchomości czy wytyczanie obiektów budowlanych. Współpracując z Geopol, klienci mają pewność, że otrzymają profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, a także gwarancję rzetelności i terminowości wykonania powierzonych zadań. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i skorzystać z usług najwyższej jakości, które przyczynią się do sukcesu Państwa inwestycji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
K
Kamila
Tyczyli dla nas obiekty i wykonali wszystkie pomiary. Dzięki nim szybko ruszyliśmy z inwestycją. Cała dokumentacja i mapy wykonane bezbłędnie.
E
Edek
Wykonali dla mnie mapy. Wszystko naniesione. Dostałem pozwolenie na budowę. To godna zaufania firma geodezyjna.

Słowa kluczowe

mapy,