IQ System Inteligentne instalacje elektryczne Artur Niemczyk

Elektroinstalacje dla biura i domu

Instalacja systemów alarmowych
ul. Zaleskiego 29, 43-400 Cieszyn śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(6 opinii) napisz opinię
IQ System Inteligentne instalacje elektryczne Artur Niemczyk

Informacje

Opis działalności
Specjalnoscią naszej firmy I! System jest montaż profesjonalnych instalacji elektrycznych dla Klientów indywidualnych i firm. Właścicielem jest Artur Niemczyk. Działamy nieprzerwanie od 2008 roku, prosto z naszej siedziby w Cieszynie, na terenie województwa śląskiego .Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty
Produkty i usługi
Nasza firma od lat zapewnia Klientom wygodę i bezpieczeństwo, a to wszystko dzięki wykonywanym przez nas instalacjom elektrycznym. Stawiamy na inteligentne, wydajne i proste w użyciu rozwiązania, które podnoszą komfort codziennego życia. Naszą specjalnością są tzw. systemy inteligentnego domu.

Instalacje tego typu pozwalają Klientom na obsługę wszystkich urządzeń w domu, przy pomocy zintegrowanego systemu. Dzięki temu ich prace, czas oraz harmonogram można dostosować do własnych oczekiwań. Nasze instalacje umożliwiają:
- sterowanie wentylacją
- sterowanie ogrzewaniem
- sterowanie oświetleniem
- sterowanie RTV i AGD
- sterowanie bramami i żaluzjami
Oraz wiele innych funkcji, do których dostęp dajemy naszym Klientom. Wykonujemy także wszelkie inne instalacje elektryczne. Każdy pracownik w naszej firmie do doświadczony elektryk z odpowiednimi uprawnieniami. Ich wiedza oraz umiejętności pozwalają nam zaproponować Państwu również:
- instalacje odgromowe
- instalacje teletechniczne
- instalacje audio - video
- montaż systemów alarmowych
- montaż monitoringu
- kamery przemysłowe
Na wypadek wszelkich awarii świadczymy fachową pomoc techniczną poprzez usługi serwisowe. Posiadamy dostęp do oryginalnych komponentów, profesjonalnych narzędzi oraz rozwiązań, dzięki którym możemy podjąć się dowolnych napraw.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu. udzielimy informacji na temat naszej pełnej oferty oraz przygotujemy specjalną propozycję, zgodną z potrzebami nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
R
Ryreta
Mają mistrzowska obsługę Klienta. Panowie uwinęli się z montażem kamer CCTV w mojej firmie w mgnieniu oka. Objaśnili metody działania instalacji oraz udzielili cennych wskazówek. Wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie, za co serdecznie polecam.
I
Isia443
Polecam serdecznie. Instalacje elektryczne to ich specjalność.
D
DrakYcula
Polecam. To doświadczeni i profesjonalni elektrycy, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia.
F
Fluzop
Polecam jako zadowolony klient. Zapewnili mi wydajną instalację elektryczną, która pozwala mi kontrolować mój dom.
K
:
Klient :-)
Inteligentny dom, to fajna rzecz... Trochę kosztuje, wykonanie wymaga dużo więcej czasu, ale wykonana z głową przez takiego fachowca, jak Pan Artur, po prostu cieszy i działa bez zarzutu. Jeśli szuka ktoś rzetelnego fachowca w tej branży, to polecam.
J
Jarhek
Polecam serdecznie. Nie myślałem, że instalacja inteligentnego domu zapewni mi tak wiele korzyści, ani że jest tak tania. Wszystko to dzięki firmie IQ System, którą serdecznie polecam.