AkuSpec Cezary Czupryński

Kupisz u nas najlepszy akumulator

Akumulatory i baterie
al. IX Wieków Kielc 33 A, 25-516 Kielce świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
AkuSpec Cezary Czupryński
al. IX Wieków Kielc 33 A, 25-516 Kielce świętokrzyskie
NIP
6562160522
Telefon
AkuSpec Cezary Czupryński

Informacje

Opis działalności firmy AkuSpec Cezary Czupryński w Kielce
Firmę AkuSpec prowadzimy w Kielcach. Naszym właścicielem jest Cezary Czupryński. Zajmujemy się akumulatorami.
Produkty i usługi
Dobry akumulator to sprawa pierwszorzędna. To on zasila cały pojazd i jeśli nie ma mocy, Państwa auto nie pojedzie. Sprzedajemy niezawodne akumulatory, które dopasujemy do każdego rodzaju i modelu samochodu.

W ofercie mamy zatem sprzedaż akumulatorów do samochodów osobowych oraz sprzedaż akumulatorów do samochodów ciężarowych. Poza tym sprzedajemy akumulatory do maszyn, w tym akumulatory do urządzeń elektrycznych.

Kupić u nas można między innymi akumulatory A-Mega, akumulatory Banner, akumulatory Varta oraz akumulatory Centra. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Klientów sprzedaż prostowników Stef-Pol i kabli rozruchowych na zamówienie.

Zapraszamy - AkuSpec.
Zasięg działania
Firma AkuSpec Cezary Czupryński z lokalizacji: Kielce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie, śląskie, świętokrzyskie

Aktualności

akumulator samochodowy

14.01.2024

Usterka akumulatora samochodowego to częsty problem, szczególnie w okresie zimowym. Jednak nie ma powodów do niepokoju, ponieważ jego wymiana jest stosunkowo prostym procesem. Kluczowe jest jednak poświęcenie czasu na dobór odpowiedniego akumulatora. Na szczęście firma AkuSpec dostarcza akumulatory samochodowe odpowiednie dla wszystkich rodzajów pojazdów. Bez względu na to, czy posiadasz mały samochód, czy duży SUV, AkuSpec zapewni Ci to, czego potrzebujesz.

akumulator

28.10.2023

Naszym celem jest dostarczenie klientom najlepszych akumulatorów, które spełnią ich potrzeby. Rozumiemy, że każdy klient ma swoje indywidualne wymagania, dlatego oferujemy różnorodną gamę produktów, aby zaspokoić potrzeby różnych pojazdów. W naszej ofercie znajdziesz akumulatory do samochodów każdego typu. Jesteśmy dumni z faktu, że oferujemy tylko produkty najwyższej jakości, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
Z
Zbyszek
Świetny specjalista. Bardzo pomocny i otwarty na ewentualne problemy klienta. Kupiłem akumulator i jestem miło zaskoczony profesjonalizmem i czysto ludzkim podejściem. Za propozycję odwiezienia z akumulatorem do domu wielkie dzięki i szacun!!!