Pękala Sławomir, lek. med. Praktyka Lekarska.

Pomoc lekarza internisty w sytuacjach nagłych

Lekarskie wizyty domowe
ul. Wojska Polskiego 5, 25-364 Kielce świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Pękala Sławomir, lek. med. Praktyka Lekarska.
ul. Wojska Polskiego 5, 25-364 Kielce świętokrzyskie
NIP
8721824988
Telefon
Pękala Sławomir, lek. med. Praktyka Lekarska.

Informacje

Opis działalności firmy Pękala Sławomir, lek. med. Praktyka Lekarska. w Kielce
Sławomir Pękala jest lekarzem medycyny - internistą, specjalistą chorób płuc oraz medycyny paliatywnej. W Kielcach prowadzi własną praktykę lekarską. Pomaga pacjentom w swoim gabinecie oraz w ramach wizyt domowych na terenie miasta i okolic.
Produkty i usługi

Gabinet internistyczny działa od 2009 roku. W nim lek. med. Sławomir Pękala zapewnia swoim pacjentom pomoc lekarską w sytuacjach nagłych, chorobach wewnętrznych oraz innych schorzeniach. Diagnozuje i prowadzi leczenie:
• chorób układu oddechowego,
• chorób układu moczowego,
• chorób układu dokrewnego,
• choroby układu pokarmowego.

Pomaga w przypadkach wystąpienia problemów z układem krążenia, w tym nadciśnieniem i niedociśnieniem tętniczym, zakrzepicą czy miażdżycą, a także przy cukrzycy pierwszego i drugiego stopnia.
W określonych przypadkach kieruje pacjentów na badania specjalistyczne, na konsultacje do lekarzy specjalistów oraz do szpitala.

Pomoc lekarska jest udzielana przez niego w gabinecie, jak i podczas wizyt domowych bezpośrednio u pacjentów. Podczas nich zajmuje się również badaniem, leczeniem i opieką medyczną w ramach medycyny paliatywnej.

Wizyty w gabinecie bądź domowe odbywają się po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.
Zasięg działania
Firma Pękala Sławomir, lek. med. Praktyka Lekarska. z lokalizacji: Kielce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
K
KATARZYNA
POLECAM. BARDZO WNIKLIWE BADANIE. SUPER KONTAKT Z CHORĄ OSOBĄ STARSZĄ CO NIE JEST ŁATWE.