Limbus Usługi Geodezyjne Włodzimierz Czernilewski

Usługi geodezyjne

Geodezja
pl. Floriański 1/307, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
(18 opinii) napisz opinię
Limbus Usługi Geodezyjne Włodzimierz Czernilewski
pl. Floriański 1/307, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
NIP
6631338697
Telefon
Limbus Usługi Geodezyjne Włodzimierz Czernilewski

Informacje

Opis działalności firmy Limbus Usługi Geodezyjne Włodzimierz Czernilewski w Skarżysko-Kamienna
Włodzimierz Czernilewski jest właścicielem firmy Limbus, która od ponad trzydziestu lat zajmuje się świadczeniem usług geodezyjnych. Nasza siedziba mieści się w Skarżysku-Kamiennej, w województwie świętokrzyskim. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Produkty i usługi
W biurze geodezyjnym Limbus opracowujemy mapy do celów projektowych oraz do celów prawnych, a także przygotowujemy komplety dokumentów potrzebne inwestorom do rozpoczęcia budowy. Usługi geodezyjne realizujemy dla Klientów indywidualnych oraz firm budowlanych, czy instytucji samorządowych. Braliśmy już udział w pomiarach podczas budowy drogi S7 od granicy województwa świętokrzyskiego do Radomia. Doświadczenie zbieraliśmy także przy wielu innych dużych projektach budowlanych. Obsługiwaliśmy budowę gazociągów, hali sportowej, czy galerii handlowej.

W naszym zespole aktualnie pracuje pięciu geodetów z wykształceniem kierunkowym oraz uprawnieniami.

Do naszej głównej oferty należy:
- sporządzanie map do celów projektowych,
- obsługa inwestycji budowlanych,
- obsługa budowy gazociągów oraz wodociągów i sieci CO,
- obsługa inwestycji drogowych,
- tyczenie obiektów i sieci uzbrojenia terenu,
- pomiary inwentaryzacyjne po zakończeniu budowy.

Staramy się załatwić wszystkie formalności, aby pomóc inwestorowi w sprawnej realizacji projektu. W tym celu kompletujemy operaty geodezyjne, odbieramy pozwolenia z urzędów i dostarczamy komplet dokumentów do naszego Klienta. Wyposażenie pomiarowe naszej firmy umożliwia nam pracę w trzech zespołach terenowych jednocześnie.

Do naszych zadań należy także badanie przemieszczeń pionowych i poziomych obiektów oraz badanie osiadania fundamentów.

Współpracując z Klientem indywidualnym, pomagamy mu w załatwieniu formalności przy zmianie stanu prawnego nieruchomości. Uczestniczymy w pomiarach i przygotowujemy mapy do celów prawnych potrzebne do wznowienia granic nieruchomości, podziału, czy scalenia nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu - biuro geodezyjne Limbus w Skarżysku-Kamiennej.
Zasięg działania
Firma Limbus Usługi Geodezyjne Włodzimierz Czernilewski z lokalizacji: Skarżysko-Kamienna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, świętokrzyskie

Aktualności

usługi geodezyjne

27.03.2024

Limbus to firma, w której już od 1991 roku świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne. Oferujemy obsługę Klientów prywatnych oraz firm. Nasze zadania to sporządzaniem map do celów projektowych oraz do celów prawnych. Poza tym zapewniamy również obsługę geodezyjną budów obiektów mieszkalnych, hal, dróg czy kanalizacji.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

usługi geodezyjne

18.01.2024

W firmie Limbus stawiamy na wysoką jakość od samego początku działalności. Już od 1991 roku zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną Klientom prywatnym oraz firmom. Oferujemy sporządzanie map do celów projektowych i prawnych, a także podziały nieruchomości. Poza tym zapewniamy również obsługę budowy obiektów mieszkalnych, hal, dróg czy kanalizacji.Zapraszamy do współpracy.

usługi geodezyjne

03.11.2023

W firmie Limbus zajmujemy się wykonywaniem pomiarów geodezyjnych oraz sporządzaniem map co celów projektowych lub prawnych. Poza tym oferujemy podziały nieruchomości, wznawianie znaków granicznych oraz inwentaryzacje obiektów budowlanych.Zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny.

usługi geodezyjne

17.09.2023

Limbus to firma, w której już od 1991 roku zapewniamy Państwu kompleksowe usługi geodezyjne. Dbamy o zadowolenie Klienta, dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Poza tym zainwestowaliśmy w nowoczesny sprzęt, z pomocą którego sprawnie i precyzyjnie realizujemy różnorodne prace geodezyjne.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

usługi geodezyjne

09.07.2023

Limbus to firma geodezyjna, w której już od 1991 roku świadczymy profesjonalne usługi dla Klientów prywatnych oraz firm. Zakres naszych usług to między innymi sporządzanie map do celów projektowych oraz prawnych. Poza tym przeprowadzamy podziały nieruchomości, wznawianie znaków granicznych oraz inwentaryzacje obiektów budowlanych.Zapraszamy do współpracy.

usługi geodezyjne

06.05.2023

Limbus to firma geodezyjna istniejąca już od 1991 roku. Zapewniamy kompleksową obsługę  inwestycji budowlanych oraz budów gazociągów, wodociągów i sieci CO. Gwarantujemy Państwu spełnienie wszystkich oczekiwań, fachowe doradztwo, terminowość oraz rzetelność.Oferujemy między innymi tyczenie obiektów i sieci uzbrojenia terenu oraz pomiary inwentaryzacyjne po zakończeniu budowy.Zapraszamy.

usługi geodezyjne

04.03.2023

Limbus to firma istniejąca od 1991 roku. Oferujemy kompleksową obsługę geodezyjną Klientom prywatnym oraz firmom. W zakres naszych zadań wlicza się między innymi opracowanie map do celów projektowych oraz do celów prawnych. Przygotowujemy również komplety dokumentów potrzebne inwestorom do rozpoczęcia budowy.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

usługi geodezyjne

30.01.2023

Biuro geodezyjne Limbus powstało w 1991 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę branżową, dzięki którym możemy zagwarantować Państwu obsługę na wysokim poziomie. Dbamy o zadowolenie Klientów poprzez rzetelną i terminową realizację zadań. Zapewniamy obsługę inwestycji budowlanych oraz obsługę budowy gazociągów, wodociągów i sieci CO.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(18 opinii) napisz opinię
E
Ewita86
Firma Pana Włodzimierza Czernilewskiego jest godna polecenia! Pracują na nowoczesnych urządzeniach pomiarowych. Pomagali nam w załatwieniu formalności urzędowych. Zawsze dokładnie tyczyli wszystkie elementy w projekcie.
K
Kuba
Jestem zadowolony z ich obsługi. Znają się na prawie budowlanym. Pomiary wykonali zawsze rzetelnie. Obliczenia nie wykazywały błędów, więc budowa szła bardzo sprawnie.
J
Jviremyza
Pomogli nam odnowić stare granice działek. Przygotowali komplet dokumentów wraz z mapą. Kompleksowe usługi.
I
Igor
Poprosiłam ich o pomoc przy rozgraniczeniu działki. Geodeta sam złożył wszystkie papiery do gminy. Pomiary trwały kilka godzin. Mapa tez szybko była gotowa. Wszystko się zgadza.
M
Mateusz
Świetna obsługa. Załatwili komplet dokumentów, przygotowali mapę do celów projektowych, wytyczyli wszystkie przyłącza do obiektu i na koniec przeprowadzili inwentaryzację.
M
Magdalena
Posługują się nowoczesnym sprzętem pomiarowym, więc każdy wynik był bardzo dokładny, co przy tego typu budowie było naprawdę kluczowe.
M
Marcin
Geodeci zawsze na czas przyjeżdżali na budowę. Byli sumienni i o ustalonej godzinie rozpoczynali każdy kolejny etap pomiarów. Polecam.
F
Filip
Firma wyręczyła mnie z większości formalności, jeżeli chodzi o kompletowanie dokumentów podczas budowy. Załatwili też pozwolenie na rozpoczęcie inwestycji i złożyli gotowy operat do urzędu. Na decyzję nie czekaliśmy długo.
M
Maksymilian
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Limbus. Obsługiwali mnie geodeci z uprawnieniami, którzy doskonale znają standardy i specyfikację pomiarów przy danym typie inwestycji. Wiedzieli jakie dokładności muszą zachować przy obliczeniach oraz jakie szczegóły muszą pojawiać się na mapach.
J
Jan
Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Terminowo wywiązują się z powierzonych im zadań i skrupulatnie je wykonują.
K
Kasia
Z pewnością posiadają spore doświadczenie w branży. To naprawdę dobrze wykwalifikowani geodeci.
J
Joanna
Najlepsza firma geodezyjna w okolicy. Bardzo dobrze tworzą mapy do celów projektowych.
K
Krzysztof
Bardzo dobra firma geodezyjna. Posiadają kompetentnych pracowników i profesjonalne sprzęty.
M
Marcin
polecam
K
Kajetan
Na pewno jedna z lepszych firm geodetów, z których przyszło mi korzystać. Są skrupulatni i odpowiednio przykładają się do realizacji powierzonych im zleceń.
C
cezary
ok!!!!!!
D
Dariusz
Jak najbardziej polecam. Jest to solidna firma geodezyjna, która doskonale zna swoje obowiązki oraz kompetencje. Sprawnie realizują zlecenia i w stu procentach spełniają oczekiwania.
C
cezary
ok!!!!!!