Wiert Instal Andrzej Maćkowski

Wiercenie studni głębinowych i otworów pod pompy ciepła

Studnie
ul. Spółdzielcza 39, 58-500 Jelenia Góra, woj. dolnośląskie
(8 opinii) napisz opinię
Wiert Instal Andrzej Maćkowski
ul. Spółdzielcza 39, 58-500 Jelenia Góra, woj. dolnośląskie
NIP
6111108778
Telefon
Wiert Instal Andrzej Maćkowski

Informacje

Opis działalności firmy Wiert Instal Andrzej Maćkowski w Jelenia Góra
Wiert Instal to firma prowadzona przez Andrzeja Maćkowskiego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w pracach wiertniczych, choć nie jest to wszystko, czym się zajmuje na zlecenie osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Działalność prowadzi od 1992 roku na terenie całego województwa dolnośląskiego.
Produkty i usługi
Studnie wiercone przez Wiert Instal zapewniają ograniczony jedynie wydajnością pompy dostęp do czystej wody. Woda ta może być używana do picia, a także różnych celów bytowych i gospodarczych. Przedsiębiorstwo wierci nowoczesnymi wiertnicami w każdym terenie, także w podłożu skalistym. Jest też w stanie podłączyć pompy, wykonać przyłącza i położyć w budynkach wodociągi. Wiert Instal wierci najczęściej studnie przy domach jednorodzinnych. Ponadto realizuje zlecenia na studnie na terenie gospodarstw rolnych i przy obiektach gospodarczych oraz usługowych. Doświadczenie w wierceniu przydaje się również do wiercenia otworów pod pompy ciepła. Firma montuje te urządzenia grzewcze, a także kładzie ogrzewanie podłogowe. Do ogrzewania pomieszczeń może też zamontować kotłownie centralnego ogrzewania, np. gazowe. Dodatkowo oferta obejmuje:
-montaż instalacji gazowych,
-montaż przyłączy kanalizacyjnych,
-montaż hydroforni,
-montaż klimatyzacji,
-montaż wentylacji.

Przedsiębiorstwo prowadzi też prace ziemne, w tym w celu przygotowania terenu pod montowane przez siebie zbiorniki na wodę, szamba i przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Kontakt z Wiert Instal najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo. Przedsiębiorstwo prowadzi również stronę internetową, na której znajdują się dodatkowe informacje o ofercie.
Zasięg działania
Firma Wiert Instal Andrzej Maćkowski z lokalizacji: Jelenia Góra świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Aktualności

10.05.2024

Firma Wiert-Instal zajmuje się w montażu instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Nasza firma działa w branży od wielu lat, dzięki czemu mamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości usługi. Wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia oraz materiały, co pozwala nam zagwarantować, że wykonane przez nas instalacje będą działać przez długi czas.

11.03.2024

Wentylacja jest nieodzownym elementem każdego budynku przemysłowego lub mieszkalnego. Zapewnia bezpieczeństwo osób pracujących lub mieszkających w budynku. Jeśli poszukujesz firmy, która zainstaluje wentylację przemysłową lub domową, zapraszamy do kontaktu z Wiert-Instal. Działamy w branży od ponad 20 lat, więc wiemy, jak to dobrze zrobić. Oferujemy również usługi wiertnicze oraz instalacyjne, o których można dowiedzieć się więcej z naszej strony internetowej.

02.01.2024

Chcesz przejść na gruntowe pompy ciepła? Szukasz firmy, która zainstaluje je dla Ciebie? Jeśli tak, koniecznie skontaktuj się z Wiert-Instal! Oferujemy montaż pomp ciepła, a także instalacje centralnego ogrzewania i usługi wiertnicze. Zapewniamy satysfakcję z podjętej z nami współpracy oraz konkurencyjne ceny. W sposób kompleksowy zajmiemy się całym projektem, nawet w trudnych warunkach terenowych.

27.11.2023

W Wiert-Instal proponujemy kompleksowy zakres usług, które spełniają wymagania dotyczące wiercenia i instalacji. Nasze usługi obejmują wiercenie pod kolektory pompy ciepła, studnie głębinowe, hydraulikę i usługi instalacyjne. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w branży mamy wiedzę i umiejętności, aby zapewnić usługi najwyższej jakości, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić satysfakcję z każdego realizowanego projektu.

06.09.2023

W Wiert-Instal specjalizujemy się w wierceniu studni głębinowych. Oferujemy również usługi hydrauliczne i instalacyjne. Montujemy wodomierze oraz dostarczamy urządzenia wodno-kanalizacyjne i grzewcze. Działamy w branży od ponad dwudziestu lat, dzięki czemu jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Gwarantujemy satysfakcję z naszych usług. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

29.07.2023

Wiert-Instal to przedsiębiorstwo, które działa na rynku od wielu lat. Specjalizuje się w wierceniu studni głębinowych, montażu pomp ciepła, instalacjach centralnego ogrzewania oraz hydraulice. Warto podkreślić, że firma wykonuje także niezbędną adaptację instalacji oraz udziela porad w zakresie doboru najlepszych rozwiązań. Więcej szczegółowych informacji osoby zainteresowane znajdą na stronie internetowej.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
D
Dziekanowski
Jestem zadowolony, bo mam jak podlewać uprawy. Studnia wywiercona przez Wiert Instal ma odpowiednią wydajność.
E
Emil
Szybko i dokładnie. Dotrzymali terminu i mogę już korzystać ze studni!
N
Nick2222
Wiercą studnie oraz otwory pod pompy ciepła. Można im zaufać.
M
Miłosz
Studnia ma odpowiednią głębokość, dlatego pochodzi z niej krystalicznie czysta woda. Jestem zadowolony.
M
Mati
Wiert Instal świetnie zna się na pracach wiertniczych. Dla mnie wykopali studnię przydomową.
K
kris1967
Specjaliści od wiercenia studni. Polecam usługi Wiert Instal.
K
Klient
Szybko sprawnie bez problemu . Firma godna polecenia
K
KRZYSZTOF
SUPER FACHOWCY!!! POLECAM !!!