FIXLAND Systemy Okienne i Osłonowe

ul. Sopocka 9 lok. 7, 50-344 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 788 511
Adres korespondencyjny
ul. Sopocka 9 lok. 7, 50-344 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Przyjdź lub zadzwoń by poznać naszą pełną ofertę.
Produkty i usługi
Firma Fixland zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem stolarki otworowej i systemów osłonowych na terenie Dolnego Śląska. Wysoka jakość świadczonych usług, fachowa wiedza połączona z nieograniczonymi możliwościami technicznymi, pozwalają na zrealizowanie zamówień nawet najbardziej wymagających klientów. Zaufało nam już wielu klientów co skutkuje dalszymi poleceniami.

Nasza grupa montażowa składa się z ludzi z wieloletnim doświadczeniem, gwarantującym szybki i profesjonalny montaż, na który udzielamy gwarancji.
Stolarka PCV
Nasza oferta to okna i drzwi wykonane na wymiar z profili firmy VEKA, SCHUCO, ALUPLAST stanowiące najwyższą izolację termiczną i akustyczną oraz niezawodne okucia firm MACO i WINKHAUS. Systemy profili pcv posiadają bogatą paletę kolorów i wykończeń o strukturze odwzorowującej drewno i aluminiumlatego, okna z nich wykonane doskonale komponują się z każdą fasadą oraz każdym stylem architektonicznym. Okna mogą być wykonane w dwóch odmiennych kolorach - jeden widoczny od zewnątrz, drugi od wewnątrz budynku.

Stolarka drewniana
Oferowana przez nas stolarka drewniana charakteryzuje się wysokimi parametrami izolacyjności akustycznej i cieplnej. Stolarka wykonana jest z drewna sosnowego lub dębowego i aby miały niepowtarzalny wzór projektujemy detale ozdobne a całość uzupełniają listwy, opaski lub innego typu zdobienia.

Ślusarka aluminiowa

Zapewniamy szeroki wybór drzwi i okien aluminiowych z izolacją termiczną oraz bez izolacji termicznej. Oferujemy okna aluminiowe o niemal dowolnych kształtach – od prostokątnych, kwadratowych i trójkątnych, po kształty nietypowe – wieloboki foremne i nieforemne oraz okna kuliste i łukowe. Drzwi aluminiowe oparte są na systemach pozwalających na uzyskanie wyjątkowo dużych wymiarów skrzydła oraz – dzięki możliwości gięcia profili – szerokiej gamy kształtów nietypowych. Oferujemy drzwi jedno- i dwuskrzydłowe, otwierane na zewnątrz lub do wnętrza, także harmonijkowe, antypaniczne bądź rozsuwane automatycznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
strzeliśki, Legnica, oleśnicki, świdnicki, dzierżoniowski, Wrocław, wołowski, średzki, oławski, trzebnicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń