Galwmet Magdalena Najdek

Obróbka metali na maszynach CNC

Obróbka metali
ul. Stargardzka 2e, 54-156 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Galwmet Magdalena Najdek

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Galwmet znajduje się we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo, którego właścicielką jest Magdalena Najdek, zajmuje się obróbką metali. Działalność usługową prowadzi od ponad 20 lat. Wykonuje terminowo nawet najtrudniejsze zlecenia dla podmiotów gospodarczych z różnych branż.
Produkty i usługi
Stal i inne metale poddawane są precyzyjnej obróbce w zakładzie Galwmet. Firma dysponuje specjalistycznymi maszynami i zatrudnia doświadczonych pracowników, dlatego terminowo wykonuje każde zlecenia. Park maszynowy zakładu składa się z pras, gilotyn, nożyc, zgrzewarek, spawarek, a także walców. Ponadto firma używa tokarki, wiertarki, frezarki i szlifierki. Można z ich pomocą poddawać obróbce elementy różnej wielkości, w tym wielkogabarytowe. Maszyny sterowane komputerowo umożliwiają realizację takich usług obróbki skrawaniem jak:
-toczenie metali,
-frezowanie metali,
-struganie metali,
-szlifowanie metali.

Ponadto wykonywane są cięcia, gięcia, wiercenia i wykrawania w blachach. Elementy są także walcowane, wiercone, zgrzewane i palone plazmowo albo gazowo. Do tego metal jest spawany elektrycznie i gazowo oraz poddawany galwanizacji. Obejmuje ona odwodorowywanie powłok na elementach sprężystych i trawienie kwasem solnym, azotowym i siarkowym. Metal jest też cynkowany, niklowany, kadmowany oraz srebrzony i chromowany.

Inne prace prowadzone w zakładzie to:
-śrutowanie,
-lakierowanie proszkowe,
-malowanie podkładem cynkowym.

Firma produkuje przy pomocy wymienionych metod różne elementy, w tym pojemniki, rury i kontenery.

Dodatkowe informacje o ofercie Galwmet oraz więcej zdjęć przedstawiających zrealizowane zamówienia można znaleźć na stronie internetowej zakładu. Kontakt z firmą najlepiej nawiązać za pośrednictwem poczty e-mailowej albo telefonicznie.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

cnc,