Galwmet Magdalena Najdek

Obróbka metali na maszynach CNC

Obróbka metali
ul. Stargardzka 2e, 54-156 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Galwmet Magdalena Najdek
ul. Stargardzka 2e, 54-156 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
NIP
8942450687
Strona www
Telefon
Galwmet Magdalena Najdek

Informacje

Opis działalności firmy Galwmet Magdalena Najdek w Wrocław
Siedziba firmy Galwmet znajduje się we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo, którego właścicielką jest Magdalena Najdek, zajmuje się obróbką metali. Działalność usługową prowadzi od ponad 20 lat. Wykonuje terminowo nawet najtrudniejsze zlecenia dla podmiotów gospodarczych z różnych branż.
Produkty i usługi
Stal i inne metale poddawane są precyzyjnej obróbce w zakładzie Galwmet. Firma dysponuje specjalistycznymi maszynami i zatrudnia doświadczonych pracowników, dlatego terminowo wykonuje każde zlecenia. Park maszynowy zakładu składa się z pras, gilotyn, nożyc, zgrzewarek, spawarek, a także walców. Ponadto firma używa tokarki, wiertarki, frezarki i szlifierki. Można z ich pomocą poddawać obróbce elementy różnej wielkości, w tym wielkogabarytowe. Maszyny sterowane komputerowo umożliwiają realizację takich usług obróbki skrawaniem jak:
-toczenie metali,
-frezowanie metali,
-struganie metali,
-szlifowanie metali.

Ponadto wykonywane są cięcia, gięcia, wiercenia i wykrawania w blachach. Elementy są także walcowane, wiercone, zgrzewane i palone plazmowo albo gazowo. Do tego metal jest spawany elektrycznie i gazowo oraz poddawany galwanizacji. Obejmuje ona odwodorowywanie powłok na elementach sprężystych i trawienie kwasem solnym, azotowym i siarkowym. Metal jest też cynkowany, niklowany, kadmowany oraz srebrzony i chromowany.

Inne prace prowadzone w zakładzie to:
-śrutowanie,
-lakierowanie proszkowe,
-malowanie podkładem cynkowym.

Firma produkuje przy pomocy wymienionych metod różne elementy, w tym pojemniki, rury i kontenery.

Dodatkowe informacje o ofercie Galwmet oraz więcej zdjęć przedstawiających zrealizowane zamówienia można znaleźć na stronie internetowej zakładu. Kontakt z firmą najlepiej nawiązać za pośrednictwem poczty e-mailowej albo telefonicznie.

Zasięg działania
Firma Galwmet Magdalena Najdek z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
K
Zadowolony klient.
Polecam każdemu!
W
O
W.Bednarek Opole
Na początku uważałem, że są drodzy. Po pierwszej partii wiem, że są tani. Za tą jakością chodziłem kilka lat. Polecam, bo się nie zawiodłem.
M
mikolaj
Na lepszych specjalistów od chromowania niż tych z Galwmetu to jeszcze nie trafilem, są doświadczeni i pracują na nowych maszynach, do tego można się z nimi dobrze dogadać.
M
marcxoni
Mają dobrych ludzi, którzy znają się na swojej robocie i wywiązują z realizacji. Profesjonalnie i w dobrej cenie!
W
władek
Ja nawiązałem współpracę z Galwmetem na początku zeszłego roku i przyznam, że są solidni, nie pozwalają sobie na żadne błędy w robocie - jak już coś robią (dla mnie przede wszystkim obróbkę skrawalniczą, ale zdarza się też lakierowanie) to porządnie. Nigdy nie miałem żadnych uwag. Dobra galwanizernia.
Z
Zbysz
W zakresie usług transportowych Galwmet zawsze sprawdzał się znakomicie, niejednokrotnie korzystałem z ich transportu samochodami ciężarowymi, zawsze sprawne, na czas i wyglądały dobrze, a ja zwracam uwagę na jakość we wszystkim. Polecam!
C
Czarek
Według mnie to dobra firma, która zatrudnia fachowców i dba o wysoki poziom usług, jakie oferuje. Współpraca z Galwmetem jest korzystna ze względu na ich profesjonalizm i terminowość.
A
Adam
To prawda, maja szeroką ofertę usług i jest w czym wybierać, a paru moich znajomych z branży polecało mi właśnie Galwmet, kiedy szukałem firmy zajmującej się obróbką galwaniczną. Przyznam, że jestem zadowolony.
E
eusebio
Chciałbym zarekomendować Galwmet realizują zlecenie terminowo i dokładnie. Dla mnie jak coś ma być zrobione to musi być zrobione dobrze, dlatego właśnie cenię Galwmet za solidność.
J
Janek
Rzadko można spotkać tak dobrze zorganizowane i przygotowane firmy jak Galwmet. Współpracuję z nim od niedawna, ale już teraz wiem, że współpraca będzie układać się bardzo dobrze

Słowa kluczowe

cnc,